PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Atomic HAWX Magna 75 W AE5023020 Atomic

Buty Atomic HAWX Magna 75 W

AE5023020

Atomic Hawx Magna 75 W, najbardziej wybaczające damskie buty narciarskie z szerokiej serii Magna, idealne dla narciarek poszukujących pewności siebie i kontroli.

 
Rozmiar

Dla kobiet kupujących swoje pierwsze buty narciarskie, lub dla troszkę bardziej zaawansowanych narciarek o mniejszej budowie ciała, ale o szerszych stopach, Atomic Hawx Magna 75 W to podstawowy model z naszej serii szerokich (102 mm) butów narciarskich Hawx Magna Miękki flex jest wygodny i wybaczający, zapewniając komfort przez cały dzień, czy to w trakcie jazdy czy też czekając w kolejce do wyciągu. Proste, niedrogie i dostępne - buty, które pasują do potrzeb i budżetów narciarzy rekreacyjnych, z geometrią, materiałami i technologią, która zapewnia narciarzom legendarne dopasowanie Hawx.102 MM SZEROKA STOPA
Ta wysoce anatomiczna konstrukcja (102 mm w rozmiarze 26/26,5), wykorzystująca technologię Legendary Hawx Feel, to idealne rozwiązanie dla osób o szerokich stopach, które poszukują wygody, dopasowania i dobrego utrzymywania ciepła.

LEGENDARNE ODCZUCIE HAWX
Doskonałe dopasowanie od pierwszego założenia i zachowanie anatomicznego kształtu stopy w połączeniu z unikalną geometrią zapewniającą równowagę: to model dla każdego narciarza, niezależnie od poziomu zaawansowania.

EZ STEP-IN

Płeć
Kobieta
Rocznik
2021 r.
Technologie
EZ Step-in Legendary Hawx Feel 102mm Wide Last
Twardość/Flex
75
Grupa
All Mountain
But wewnętrzny
Bronze Liner W
887445224396

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj