PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Atomic Hawx Magna 90 W Atomic Hawx Magna 90 W Atomic

Buty Atomic Hawx Magna 90 W

AE5013960

Hawx Magna 90 W to topowy damski przedstawiciel naszej nowej kolekcji butów o szerokiej skorupie, Hawx Magna. Łączą one legendarne dopasowanie modeli Hawx z większą objętością.

 
Rozmiar
Kolor
  • Szary

To wielki krok naprzód – mimo większej szerokości buty są najlżejsze w swojej klasie, a w parze z szerszą skorupą idą liczne funkcjonalne rozwiązania, np. ułatwiająca zakładanie butów strefa Easy Step In oraz szeroki język. Buty są też wyposażone w technologię Memory Fit, pozwalającą na pełne dopasowanie skorupy, cholewki i buta wewnętrznego, oraz technologię Power Shift, umożliwiającą regulację pochylenia w przód i zwiększenie lub zmniejszenie sztywności butów o +/- 10 punktów flex. Buty wewnętrzne Silver zaopatrzono z kolei w ocieplinę 3M™ Thinsulate™ Platinum, zapewniającą ciepło i wysoką reaktywność stóp nawet przy dużym mrozie i wysokiej wilgotności. Hawx Magna to buty, którym śmiało możesz zaufać, niezależnie od poziomu zaawansowania. Nie zawiedziesz się.

Płeć
Kobieta
Technologie
Memory fit. Sole flex. Power shift.
Twardość/Flex
90
Grupa
All Mountain
But wewnętrzny
3M™ Thinsulate™ Platinum.
1000000000269

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj