Buty Narciarskie Buty Atomic HAWX PRIME 100 AE5022420 Atomic

Buty Atomic HAWX PRIME 100

AE5022420
1 549,00 zł

Atomic Hawx Prime 100 to buty narciarskie typu all mountain o średniej szerokości skorupy i średniej twardości, idealne dla mężczyzn o średniej budowie ciała.

 
Rozmiar
Wybierz inne opcje produktu

Mówiąc najprościej, są to idealne buty narciarskie dla większości osób. Sprawdzą się niemal w każdej sytuacji – oferują średni krój(100mm dla rozmiaru 26) i średnią twardość. Atomic Hawx Prime 100 to buty odznaczające się niezawodnością i ekscytującymi wrażeniami z jazdy. Przeznaczone są dla mniej dynamicznych narciarzy, którzy cenią sobie codzienny komfort. Aby zmniejszyć masę, ograniczyć wysiłek i zwiększyć doznania z jazdy, zastosowaliśmy w nich technologię Prolite. Jest to rewolucyjna, lekka konstrukcja ze wzmocnieniami w najważniejszych miejscach. Wstępnie formowane buty wewnętrzne Memory 3D natychmiastowo i przyjemnie dopasowują się do stóp. Wrażenie to potęguje proces termoformowania skorupy, cholewki i butów wewnętrznych w technologii Memory Fit. Obuwie to stworzono z myślą o rekreacyjnej jeździe, świetnych parametrach i całodniowym komforcie.

MEMORY FIT
Zaawansowana technologia indywidualnego dopasowania skorupy, cholewki i buta wewnętrznego na gorąco – w kilka minut.

100 MM ŚREDNIA STOPA
Ta wysoce anatomiczna konstrukcja (100 mm w rozmiarze 26/26,5), wykorzystująca technologię Legendary Hawx Feel, stanowi najwyższy standard dla średnich rozmiarów dzięki swojej wygodzie, dopasowaniu i utrzymywaniu ciepła.

PROLITE
Rewolucyjna lekka konstrukcja z dodatkowymi wzmocnieniami w kluczowych miejscach.

ENERGY BACKBONE
Wzmocnienia w newralgicznych miejscach zapewniają dodatkową moc i trzymanie krawędzi, pozwalając na dynamiczną jazdę.

Płeć
Mężczyna
Rocznik
2022 r.
Technologie
Prolite Energy Backbone Memory Fit 100mm Medium Last Legendary Hawx Feel
Twardość/Flex
100
Grupa
All Mountain
But wewnętrzny
Memory 3D
887445222040

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj