PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Atomic Hawx PRIME 110  Atomic

Buty Atomic Hawx PRIME 110

AE5016420

Atomic Hawx Prime 110 to buty zapewniające efektywność na poziomie modeli Hawx 120 i 130, posiadające jednak w bardziej przyjazny flex.

 
Rozmiar
Kolor
  • Granatowy

Atomic Hawx Prime 110 to buty zapewniające efektywność na poziomie modeli Hawx 120 i 130, posiadające jednak w bardziej przyjazny flex. Zostały opracowane z myślą o zaawansowanych narciarzach all mountain o sportowym zacięciu. Do legendarnej skorupy Hawx o średniej szerokości dodaliśmy system Memory Fit, pozwalający dopasować do indywidualnych potrzeb skorupę, cholewkę i buta wewnętrznego, zaledwie w kilkanaście minut. W butach zastosowano również nową technologię Power Shift, umożliwiającą regulację pochylenia w przód i zwiększenie sztywności butów do 120. Podeszwa wyposażona została w rewolucyjny Sole Flex, gwarantujący zachowanie idealnej równowagi i pełnej kontroli oraz wzmacniający czucie podłoża. Nowe buty wewnętrzne Memory Fit 3D Gold posiadają wstepnie uformowaną strefę kostek, co pozwala lepiej je dopasować już od pierwszego założenia na nogi. Wyposażone są też w ocieplinę 3M™ Thinsulate™, która zapewnia ciepło i wysoką reaktywność stóp nawet przy dużym mrozie i wysokiej wilgotności. Buty posiadają opcjonalne nakładki WTR ułatwiające chodzenie i charakteryzują się lżejszą budową.

Płeć
Mężczyna
Rocznik
2018 r.
Technologie
Memory fit. Power Shift. Alu Buckle.
Twardość/Flex
110
Grupa
All Mountain
But wewnętrzny
3M™ Thinsulate™ Insulation, Memory Fit 3D Gold
1000000001110

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj