PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Atomic Hawx PRIME 80 W AE5015880 Atomic

Buty Atomic Hawx PRIME 80 W

AE5015880

Mające średni flex buty Atomic Hawx Prime 80 W to idealny model dla średnio i dobrze jeżdżących kobiet, które szukają bardzo dobrze zpasowanych butów.

 
Rozmiar
Kolor
  • Czarny

Mające średni flex buty Atomic Hawx Prime 80 W to idealny model dla średnio i dobrze jeżdżących kobiet, które szukają bardzo dobrze zpasowanych butów. Konstruując ten model Atomic, zachował legendarne dopasowanie modelu Hawx! Wysokość cholewki i budowa buta wewnętrznego dostosowana jest do kobiecej anatomii stóp. But został wyposażony w system Memory Fit, pozwalający dopasować do indywidualnych potrzeb skorupę, cholewkę i buta wewnętrznego, zaledwie w kilkanaście minut. Nowe buty wewnętrzne Memory Fit 3D Silver posiadają wstepnie uformowaną strefę kostek, co pozwala lepiej je dopasować już od pierwszego założenia na nogi. Wyposażone są też w ocieplinę 3M™ Thinsulate™, która zapewnia ciepło i wysoką reaktywność stóp nawet przy dużym mrozie i wysokiej wilgotności. Technologia Sole Flex gwarantuje zachowanie idealnej równowagi i pełnej kontroli oraz wzmacnia czucie podłoża, a opcjonalne nakładki WTR ułatwiają chodzenie.

Płeć
Kobieta
Rocznik
2018 r.
Technologie
Memory fit.
Twardość/Flex
80
Grupa
All Mountain
But wewnętrzny
3M™ Thinsulate™ Insulation, Memory Fit 3D Silver
887445096436

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj