NARTY Buty Atomic REDSTER CS 110 AE5024500 Atomic

Buty Atomic REDSTER CS 110

AE5024500
1 899,00 zł Ostatnie sztuki

Atomic Redster CS 110 z nieco niższą cholewką niż w modelu 130 to wyczynowy but narciarski dla zawodników jeżdżących na nartach.

 
Rozmiar

Atomic Redster CS 110 to buty Atomic dla amatorskich zawodników i silnych narciarzy rekreacyjnych. Model Redster CS 110 jest specjalnie dostrojony dla osób z lżejszej (lub mniejszej) strony. Wyposażony jest w technologię wyścigową Atomic, taką jak Progressive Race Shell, która wykorzystuje grubszy, ale bardziej miękki materiał, aby zapewnić bardziej progresywny flex, lepsze tłumienie i większą elastyczność - ułatwiając agresywną jazdę na nartach przy zachowaniu kontroli. Ma wąski krój 96 mm i wkładkę Atomic Mimic Gold - zapewniając natychmiastowe indywidualne dopasowanie, które dopasowuje się do kształtu stopy. Razem otrzymujesz mocny i precyzyjny but, który pozwoli Ci niszczyć ratraki przez całą dobę.

PROGRESSIVE RACE SHELL
Grubszy, ale delikatniejszy materiał zapewnia bardziej progresywną elastyczność, lepsze tłumienie drgań i większą miękkość w każdych warunkach.

POWER SHIFT RACE
Unikatowy system podkładek Redster pozwala na wychylenie pod kątem 16° lub 18°.

96 MM, WĄSKA STOPA
Ta wąska konstrukcja (96 mm w rozmiarze 26/26,5), oparta na niezwykle udanej konstrukcji World Cup, zapewnia więcej miejsca w przedniej części stopy i w okolicach podbicia, co gwarantuje zwiększoną wygodę i odpowiednie dopasowanie przy szybkiej jeździe.

MIMIC TECHNOLOGIA
Ten wstępnie uformowany region pięty, kostki i języka posiada warstwę wykonana ze specjalnego termoformowanego materiału. Po uplastycznieniu go w piecu materiał ten dostosowuje się precyzyjnie do kształtu stóp i usztywnia się, zachowując ten kształt, by zapewnić perfekcyjne, spersonalizowane dopasowanie.

Płeć
Mężczyna
Rocznik
2022 r.
Grupa
Race
887445272519

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj