PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Atomic Redster Pro 90 W Atomic Redster Pro 90 W Atomic

Buty Atomic Redster Pro 90 W

AE5012920

Atomic Redster Pro 90 W to przedstawicielki gamy Redster z wysokiej półki. Są dedykowane zaawansowanym, wszechstronnym narciarkom poszukującym precyzji, mocnego trzymania stopy i przyjemności z jazdy.

 
Rozmiar
Kolor
  • Biały

Do butów dodaliśmy w tym sezonie wymienne nakładki gwarantujące doskonałą przyczepność i dłuższą żywotność podeszw. Redster Pro 90 W wyposażyliśmy w buty wewnętrzne Silver i naszą wyjątkową technologię Memory Fit – pozwala ona na pełne dopasowanie skorupy, cholewki i buta wewnętrznego w zaledwie kilkanaście minut. Buty zaopatrzyliśmy też w ocieplinę 3M™ Thinsulate™, zapewniającą ciepło stóp nawet przy dużym mrozie, a wysokość cholewki i konstrukcję buta wewnętrznego dostosowaliśmy do kobiecej budowy. Redster Pro 90 W posiadają również ultrasztywne wzmocnienie Carbon Spine gwarantujące wysoką reaktywność. Dzięki Redster Pro 90 W będziesz mogła wycinać precyzyjne i dynamiczne łuki na krawędziach bez kompromisu na wygodzie i czuciu podłoża.

Płeć
Kobieta
Technologie
Memory Fit Shell.
Twardość/Flex
90
Grupa
Race
But wewnętrzny
Silver Liner with 3M Thinsulate Insulation
1000000000259

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj