• -15%
Buty Narciarskie Buty Dalbello CX 3.0 DCX3J7 Dalbello

Buty Dalbello CX 3.0

DCX3J7
500,00 zł SALE -15% Ostatnie sztuki
425,00 zł

Bardzo komfortowe buty dla dzieci i młodzieży. Nowa wersja - lżejsze materiały, smuklejsza konstrukcja, elastyczne tworzywo.

 
Rozmiar

Bardzo komfortowe buty dla dzieci i młodzieży. Nowa wersja - lżejsze materiały, smuklejsza konstrukcja, elastyczne tworzywo. Zaprojektowane na bazie skorupy trzy częściowej skorupy Cabrio. Obniżony profil cholewki, sztywność dopasowana do lekkich narciarzy, dobre trzymanie stopy przez zastosowanie 3 klamer, środkowa klamra ustawiona jest ukośnie i dobrze trzyma piętę. Łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu dzięki klamrze z paskiem i otwieranemu językowi. Elastyczna skorupa i wygodny, ciepły but wewnętrzny. Specjalne wypustki w cholewce i duża elastyczność cholewki sprawiają, że łatwiej "dogiąć" buty - nie hamuje to ruchów dzieci, co ułatwia naukę prawidłowej pozycji narciarskiej. Przyjemnie w nich jeździć na nartach, chodzić i bawić się na śniegu. Dalbello wiodąca na rynku firma produkująca bezpieczne dla dzieci buty narciarskie. Podstawowe cechy konstrukcyjne: Twardość: FLEX 30, Konstrukcja Cabrio, Flex dostosowany do lekkich narciarzy, Wyprofilowana cholewka, But wewnętrzny SuperComfort Jr.

Szerokość
Junior Last
Płeć
Dziecko
Materiał
DB Hyperlite
Rocznik
2019 r.
Konstrukcja
Cabrio
Grupa
All Mountain
But wewnętrzny
Super Comfort
616438709172

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj