PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Dalbello Kyra 85 Dalbello Kyra 85

Buty Dalbello Kyra 85

DKY85L5BTB270

Damskie buty narciarskie Dalbello Kyra 85 skierowane są do kobiet poszukujących absolutnie najlepszej mieszanki wszechstronności, są świetnym rozwiązaniem dla ambitnych amatorek jak i dobrze jeżdżących Pań szukających komfortu.

 
Rozmiar
Kolor
  • Biały

Buty narciarskie Dalbello Panterra 90 to odpowiedź na potrzeby dobrze i bardzo dobrze jeżdżących narciarzach, którzy nie szukają buta o najwyższej twardości, ale precyzji.
Konstrukcja butów Panterra 90 zawiera wiele elementów poprawiających wydajność i efketyność prwadzenia nart. Buty oparte o rozbudowaną bazę dobrze znanego buta Krypton Dalbello dodaje mocne i precyzyjne sterowanie mimo przełącznika Ski / Hike. Ponadto, poprawiająca przyczepność gumowa podeszwa środkowa i wymienne pady na palce i pięta, aby zapewnić dodatkową trakcję i trwałość podczas wędrówek. Skorupa buta składa się z 3 elementów - jest to konstrukcja Cabrio - wyróżniająca Dalbello na tle konkurencji. W efekcie konstrukcja skorupy zapewnia elastyczność i komfort, ale przede wszystki łatwość zakładania znaną dotychczas z "tylnowłazów". 

Dane techniczne:

• technologia Contour 4 Fit
• technologia My Fit
• bardzo lekkie buty wewnętrzne
• asymetrycny kształt buta wewnętrzngo
• możliwość zamontowania systemu dogrzewającego


Więcej o technologiach w które zaopatrzone są buty Dalbello znajdziesz tu

Ceny promocyjne nie obejmują usług formowania buta wewnętrznego i skorupy.

Płeć
Kobieta
Rocznik
2016 r.
Technologie
Volume Expansion Cuff. Ski/Hike. ADJ Canting. Center "Rocker" Stance. DYnalink Heel Retention. Micro Alu Buckles.
Twardość/Flex
85
Grupa
All Mountain
But wewnętrzny
Trufit 2.0 Sport W
8050440034648

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj