• -15%
Buty Narciarskie Buty Dalbello MENACE 2.0 JR DME2J7 Dalbello

Buty Dalbello MENACE 2.0 JR

DME2J7
400,00 zł SALE -15% Ostatnie sztuki
340,00 zł

Bardzo komfortowe buty dla dzieci i młodzieży. Nowa wersja - lżejsze materiały, smuklejsza konstrukcja, elastyczne tworzywo.

 
Rozmiar

Bardzo komfortowe buty dla dzieci i młodzieży. Nowa wersja - lżejsze materiały, smuklejsza konstrukcja, elastyczne tworzywo. Zaprojektowane na bazie skorupy trzy częściowej skorupy Cabrio. Obniżony profil cholewki, sztywność dopasowana do lekkich narciarzy. Łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu dzięki klamrze z paskiem i otwieranemu językowi. Elastyczna skorupa i wygodny, ciepły but wewnętrzny. Dolna klamra otwiera się od wewnętrznej strony, co jest dużym ułatwieniem dla obsługi butów przez dzieci.Specjalne wypustki w cholewce i duża elastyczność cholewki sprawiają, że łatwiej "dogiąć" buty - nie hamuje to ruchów dzieci, co ułatwia naukę prawidłowej pozycji narciarskiej. Przyjemnie w nich jeździć na nartach, chodzić i bawić się na śniegu. Dalbello wiodąca na rynku firma produkująca bezpieczne dla dzieci buty narciarskie. Podstawowe cechy konstrukcyjne: Twardość: FLEX 25, Konstrukcja Cabrio, Flex dostosowany do lekkich narciarzy, wyprofilowana cholewka, But wewnętrzny SuperComfort Jr.

Szerokość
Junior Last
Płeć
Dziecko
Materiał
PU/DB Hyperlite
Rocznik
2019 r.
Konstrukcja
Cabrio
Technologie
Cabrio Design
Dura-Grip Replaceable Toes / Heels
Flex adjusted
Aluminium Buckles
Inverted forefoot buckle
Macro buckles
Super Comfort / Super Comfort Pro
Grupa
All Mountain
But wewnętrzny
Super Comfort
616438708397

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj