PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Fischer Cruzar 10 Vacuum CF U09016 Fischer

Buty Fischer Cruzar 10 Vacuum CF

U09016

Buty narciarskie Fischer model Cruzar 10 Vacuum CF to nowy but w rodzinie. Wysoki flex zapewnia sportowe doznania, a konstrukcja skorupy - komfort. Cruzar 10 VACUUM Comfort Fit to wybór na całodzienną jazdę.

 
Rozmiar
Kolor
  • Czarny

Buty narciarskie Fischer model Cruzar 10 Vacuum CF to nowy but w rodzinie. Wysoki flex zapewnia sportowe doznania, a konstrukcja skorupy - komfort. Cruzar 10 VACUUM Comfort Fit to wybór na całodzienną jazdę. Szerokość od początkowych 103 mm do nawet 110 mm sprawia, że ten but jest idealnie dostosowany do całodziennej jazdy. Dużo miejsca wewnątrz pozwala w 100% skupić się na szusowaniu. Dzięki VACUUM Comfort Fit ten but to idealny partner w całodziennej sportowej jeździe. Szyta na miarę skorupa zapewnia trzymanie tam, gdzie jest to niezbędne, bez generowania dodatkowych punktów ucisku. Skorupa dopasowuje się idealnie do anatomicznego kształtu stopy. Ten sportowy but odznacza się wysokim stopniem komfortu dzięki łatwości zakładania jak i dużej przestrzeni na palce. Perfekcyjne dopasowanie zapewnia technologia VACUUM. Niska cholewka pozwala przyjąć wygodniejszą, bardziej wyprostowaną postawę.

Dane techniczne:

FLEX:  100
MATERIAŁ - SKORUPA: Vacu-Plast
CANTING:  Borchia F15 - orange
KLAMRY:  Cruzar 15
BOTEK WEWNĘTRZNY: Power Comfort Liner
SZEROKOŚĆ: 103 - 110mm
RZEP: Vacuum CF - orange
MATERIAŁ - CHOLEWKA: TPU TR

Płeć
Mężczyna
Materiał
TPU PU. Vaccum Plast
Technologie
Vaccum, Custom Fit
Twardość/Flex
100
Grupa
On Piste
But wewnętrzny
Power Comfort Liner
1000000000501

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj