PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Fischer RC PRO 100 CF U08416 Fischer

Buty Fischer RC PRO 100 CF

U08616

Buty narciarskie Fischer model RC PRO 100 CF, jego optymalne dopasowanie, przekonujący transfer sił na nartę oraz Active Fit Zones przekładają się na to, że jest on pierwszym wyborem entuzjastów osiągów, którzy również nie chcą poświęcać wygody. A wszystko to wsparte jest dodatkowo technologią Vacuum!

 
Rozmiar
Kolor
  • Czarny
Buty narciarskie Fischer model RC PRO 100 CF, jego optymalne dopasowanie, przekonujący transfer sił na nartę oraz Active Fit Zones przekładają się na to, że jest on pierwszym wyborem entuzjastów osiągów, którzy również nie chcą poświęcać wygody. A wszystko to wsparte jest dodatkowo technologią Vacuum! Dzięki nowej uniesionej podeszwie masz możliwość dużo bezpieczniej przemieszczać się po zaśnieżonych powierzchniach, co zawsze było problemem. Tylnia i przednia część podeszwy pokryta jest specjalną miękką gumą, która zapewnia większą przyczepność na śliskiej nawierzchni. Fischer opracował zupełnie innowacyjny botek wewnętrzny AFZ (Active Fit Zone) uwzględniając, jak zbudowana jest stopa. Botek podzielony jest na elastyczne strefy, które aktywnie (przy każdym ruchu) dopasowują się do anatomii każdej stopy. Od teraz wygoda jest na wyciągnięcie ręki! SOMA-TEC utrzymuje nasze stopy w bezpiecznej dla więzadeł pozycji, zapewniając maksymalnie wydajne prowadzenie narty. Technologia ta zapewnia prawidłowe ułożenie kolan względem osi narty. Zjazdy jeszcze nigdy nie były tak łatwe!

Dane techniczne:
FLEX: 100
MATERIAŁ - SKORUPA: Vacu-Plast
CANTING: RC Pro Borchia + brilliant + Tampo black
KLAMRY: RC Pro Buckle
BOTEK WEWNĘTRZNY: AFZ - soft
SZEROKOŚĆ: 100mm
RZEP: New RC Pro
MATERIAŁ - CHOLEWKA: TPU TR

Szerokość
100-105
Płeć
Mężczyna
Materiał
Vacu-Plast, TPU TR
Rocznik
2017 r.
Technologie
SOMA-TEC, RAPID SLIDE SYSTEM, Vacuum
Twardość/Flex
100
Grupa
On Piste
But wewnętrzny
ACTIVE FIT ZONES LINER - SOFT, ULTRALON PADDING
9002972122057

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj