PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Fischer RC PRO 100 Thermoshape U08616 Fischer

Buty Fischer RC PRO 100 Thermoshape

U08616

Buty narciarskie Fischer model RC PRO 100 Thermoshape to wyjątkowo wygodne buty o przyjaznym fleksie, ale wciąż z wysokimi osiągami zapisanymi w genach: botek wewnętrzny z Active Fit Zones odpowiedzialny za komfort noszenia i nadzwyczajny przekaz sił.

 
Rozmiar
Kolor
  • Czarny
Buty narciarskie Fischer model RC PRO 100 Thermoshape to wyjątkowo wygodne buty o przyjaznym fleksie, ale wciąż z wysokimi osiągami zapisanymi w genach: botek wewnętrzny z Active Fit Zones odpowiedzialny za komfort noszenia i nadzwyczajny przekaz sił. Dzięki nowej uniesionej podeszwie masz możliwość dużo bezpieczniej przemieszczać się po zaśnieżonych powierzchniach, co zawsze było problemem. Tylnia i przednia część podeszwy pokryta jest specjalną miękką gumą, która zapewnia większą przyczepność na śliskiej nawierzchni. Fischer opracował zupełnie innowacyjny botek wewnętrzny AFZ (Active Fit Zone) uwzględniając, jak zbudowana jest stopa. Botek podzielony jest na elastyczne strefy, które aktywnie (przy każdym ruchu) dopasowują się do anatomii każdej stopy. Od teraz wygoda jest na wyciągnięcie ręki! SOMA-TEC utrzymuje nasze stopy w bezpiecznej dla więzadeł pozycji, zapewniając maksymalnie wydajne prowadzenie narty. Technologia ta zapewnia prawidłowe ułożenie kolan względem osi narty. Zjazdy jeszcze nigdy nie były tak łatwe!

Dane techniczne:
FLEX: 100
MATERIAŁ - SKORUPA: TPU
CANTING: RC Pro Borchia + magma + Tampo black
KLAMRY: RC Pro Buckle
BOTEK WEWNĘTRZNY: AFZ - soft
SZEROKOŚĆ: 100mm
RZEP: New RC Pro
MATERIAŁ - CHOLEWKA: TPU
Pamiętaj, przy zakupie butów w Gold Sport ocena podologiczna oraz formowanie butów jest darmowe.
Serwis rowerowy, narciarski i snowboardowy w Łodzi - Gold Sport

Szerokość
100
Płeć
Mężczyna
Materiał
TPU, TPU
Rocznik
2018 r.
Technologie
SOMA-TEC
Twardość/Flex
100
Grupa
On Piste
But wewnętrzny
ACTIVE FIT ZONES LINER - SOFT
9002972122286

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj