PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Fischer RC PRO 120 CF U08316 Fischer

Buty Fischer RC PRO 120 CF

U08416

Buty narciarskie Fischer model RC PRO 120 CF, ekstremalnie wygodny dzięki optymalnemu dopasowaniu, które zapewnia bezpośredni transfer sił. Klamry RC Pro oraz antypoślizgowe podeszwy zwiększają jeszcze jego niezawodność. A wszystko to wsparte jest dodatkowo technologią Vacuum!

 
Rozmiar
Kolor
  • Czarny
Buty narciarskie Fischer model RC PRO 120 CF, ekstremalnie wygodny dzięki optymalnemu dopasowaniu, które zapewnia bezpośredni transfer sił. Klamry RC Pro oraz antypoślizgowe podeszwy zwiększają jeszcze jego niezawodność. A wszystko to wsparte jest dodatkowo technologią Vacuum! Dzięki nowej uniesionej podeszwie masz możliwość dużo bezpieczniej przemieszczać się po zaśnieżonych powierzchniach, co zawsze było problemem. Tylnia i przednia część podeszwy pokryta jest specjalną miękką gumą, która zapewnia większą przyczepność na śliskiej nawierzchni. Fischer opracował zupełnie innowacyjny botek wewnętrzny AFZ (Active Fit Zone) uwzględniając, jak zbudowana jest stopa. Botek podzielony jest na elastyczne strefy, które aktywnie (przy każdym ruchu) dopasowują się do anatomii każdej stopy. Od teraz wygoda jest na wyciągnięcie ręki! SOMA-TEC utrzymuje nasze stopy w bezpiecznej dla więzadeł pozycji, zapewniając maksymalnie wydajne prowadzenie narty. Technologia ta zapewnia prawidłowe ułożenie kolan względem osi narty. Zjazdy jeszcze nigdy nie były tak łatwe!

Dane techniczne:
FLEX: 120
MATERIAŁ - SKORUPA: Vacu-Plast
CANTING: RC Pro Canting + Tampon white
KLAMRY: RC Pro Buckle
BOTEK WEWNĘTRZNY: AFZ - medium
SZEROKOŚĆ: 100 - 105mm
RZEP: New RC Pro
MATERIAŁ - CHOLEWKA: TPU
Ceny promocyjne nie obejmują usług formowania buta wewnętrznego i skorupy.
Szerokość
100-105
Płeć
Mężczyna
Materiał
Vacu-Plast, TPU
Technologie
RAPID SLIDE SYSTEM
Twardość/Flex
120
Grupa
On Piste
But wewnętrzny
ACTIVE FIT ZONES LINER - MEDIUM
1000000000505

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj