PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Fischer RC PRO W 100 Vacuum CF U15416 Fischer

Buty Fischer RC PRO W 100 Vacuum CF

U15416

Damskie buty narciarskie Fischer model RC PRO W 100 Vacuum CF posiadają zupełnie nowe botki wewnętrznę z Active Fit Zones. Dzięki nowej uniesionej podeszwie masz możliwość dużo bezpieczniej przemieszczać się po zaśnieżonych powierzchniach, co zawsze było problemem.

 
Rozmiar
Kolor
  • Czarny

Nic Cię nie powstrzyma przed upajaniem się czasem spędzonym na nartach! Indywidualne dopasowanie, które oferują te buty, poprzez zastosowanie technologii Vacuum, nowych botków wewnętrznych z Active Fit Zones czy po prostu nowych zapięć, to błahostka przy radości, jaką Ci zapewnią te buty na stoku! Dzięki nowej uniesionej podeszwie masz możliwość dużo bezpieczniej przemieszczać się po zaśnieżonych powierzchniach, co zawsze było problemem. Tylnia i przednia część podeszwy pokryta jest specjalną miękką gumą, która zapewnia większą przyczepność na śliskiej nawierzchni. Fischer opracował zupełnie innowacyjny botek wewnętrzny AFZ (Active Fit Zone) uwzględniając, jak zbudowana jest stopa. Botek podzielony jest na elastyczne strefy, które aktywnie (przy każdym ruchu) dopasowują się do anatomii każdej stopy. Od teraz wygoda jest na wyciągnięcie ręki! SOMA-TEC utrzymuje nasze stopy w bezpiecznej dla więzadeł pozycji, zapewniając maksymalnie wydajne prowadzenie narty. Technologia ta zapewnia prawidłowe ułożenie kolan względem osi narty. Zjazdy jeszcze nigdy nie były tak łatwe!

Dane techniczne:

FLEX: 100
MATERIAŁ - SKORUPA: Vacu-Plast
CANTING: RC Pro Borchia + white + Tampon black
KLAMRY: RC Pro W Buckle
BOTEK WEWNĘTRZNY: AFZ - soft
SZEROKOŚĆ: 100 - 105mm
RZEP: Puffy - white + Terminale black
MATERIAŁ - CHOLEWKA: TPU
Ceny promocyjne nie obejmują usług formowania buta wewnętrznego i skorupy.
Szerokość
100-105
Płeć
Kobieta
Materiał
Vacu-Plast, TPU TPU
Rocznik
2017 r.
Technologie
Vacu-Plast, SOMA-TEC
Twardość/Flex
100
Grupa
On Piste
But wewnętrzny
ACTIVE FIT ZONES LINER - SOFT
9002972122637

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj