PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Fischer RC PRO W 90 Thermoshape U15516 Fischer

Buty Fischer RC PRO W 90 Thermoshape

U15516

Damskie buty narciarskie Fischer model RC PRO W 90 Thermoshape posiadają termoformowalny botek wewnętrzny, który może być optymalnie dostosowany do twoich potrzeb. Koncepcja, nad którą pracował cały zastęp specjalistów, gwarantuje Ci, że nie będziesz chciała zmienić tych butów na inne. Konstrukcja tych butów jest stworzona na potrzeby Pań.

 
Rozmiar
Kolor
  • Czarny

Damskie buty narciarskie Fischer model RC PRO W 90 Thermoshape posiadają termoformowalny botek wewnętrzny, który może być optymalnie dostosowany do twoich potrzeb. Koncepcja, nad którą pracował cały zastęp specjalistów, gwarantuje Ci, że nie będziesz chciała zmienić tych butów na inne.

Konstrukcja tych butów jest stworzona na potrzeby Pań. SOMA-TEC utrzymuje nasze stopy w bezpiecznej dla więzadeł pozycji, zapewniając maksymalnie wydajne prowadzenie narty. Technologia ta zapewnia prawidłowe ułożenie kolan względem osi narty. Zjazdy jeszcze nigdy nie były tak łatwe!Fischer opracował zupełnie innowacyjny botek wewnętrzny AFZ (Active Fit Zone) uwzględniając, jak zbudowana jest stopa. Botek podzielony jest na elastyczne strefy, które aktywnie (przy każdym ruchu) dopasowują się do anatomii każdej stopy. Od teraz wygoda jest na wyciągnięcie ręki. 

Dzięki nowej uniesionej podeszwie masz możliwość dużo bezpieczniej przemieszczać się po zaśnieżonych powierzchniach, co zawsze było problemem. Tylnia i przednia część podeszwy pokryta jest specjalną miękką gumą, która zapewnia większą przyczepność na śliskiej nawierzchni.

Dane techniczne:

FLEX: 90
MATERIAŁ - SKORUPA: TPU
CANTING: RC Pro Borchia + white + Tampon black
KLAMRY: RC Pro W Buckle
BOTEK WEWNĘTRZNY: AFZ - soft
SZEROKOŚĆ: 100mm
RZEP: Puffy - black + Terminale white
MATERIAŁ - CHOLEWKA: TPU
Pamiętaj, przy zakupie butów w Gold Sport ocena podologiczna oraz formowanie buta jest darmowe.
Serwis rowerowy, narciarski i snowboardowy w Łodzi - Gold Sport
Szerokość
100 +5mm
Płeć
Kobieta
Materiał
TPU TPU
Rocznik
2018 r.
Technologie
Thermoshape, SOMA-TEC
Twardość/Flex
90
Grupa
On Piste
But wewnętrzny
ACTIVE FIT ZONES LINER - SOFT
9002972122699

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj