PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Fischer RC4 140 Vacuum Full Fit U06016 Fischer

Buty Fischer RC4 140 Vacuum Full Fit

U08616

Buty narciarskie Fischer model RC4 140 Vacuum Full Fit, 98mm w śródstopiu to zapowiedź świetnego trzymania. Dopasowany, dobrze trzymający but, wykonany w technologii VACUUM. Więcej miejsca na palce to więcej ciepła wewnątrz. Matowy design dodaje mu charakteru.

 
Rozmiar
Kolor
  • Czarny
Buty narciarskie Fischer model RC4 140 Vacuum Full Fit, 98mm w śródstopiu to zapowiedź świetnego trzymania. Dopasowany, dobrze trzymający but, wykonany w technologii VACUUM. Więcej miejsca na palce to więcej ciepła wewnątrz. Matowy design dodaje mu charakteru. Ekstremalnie precyzyjne dopasowanie na każdym mm stopy przekłada się na super czucie i perfekcyjne osiągi. Dlatego ten but jest tak agresywny i efektywny w skręcie. Technologia warta Mistrzostwa Świata! Najtwardszy w linii RC4. Agresywne skręty, duża moc - to jest to, co sprawia, że RC4 140 VACUUM Full Fit to najszybsza maszyna! Sportowy i agresywny, nieco bardziej wyważony model o zmiennej szerokości 93-103mm. Rozwiązania z Pucharu Świata dostępne w cywilnej linii butów Fischer.

Dane techniczne:
FLEX: 140
MATERIAŁ - SKORUPA: Vacu-Plast
CANTING: Racing
KLAMRY: Deflector
BOTEK WEWNĘTRZNY: Power Fit Liner
SZEROKOŚĆ: 93 - 103mm
RZEP: Phatt Maxx Lite
MATERIAŁ - CHOLEWKA: Vacu-Plast
Ceny promocyjne nie obejmują usług formowania buta wewnętrznego i skorupy.
Szerokość
93-103
Płeć
Mężczyna
Materiał
Vacu-Plast, Vacu-Plast
Technologie
PRESSURE REDUCING TONGUE, Vacuum Full Fit
Twardość/Flex
140
Grupa
Race
But wewnętrzny
Power Fit Liner
1000000000507

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj