PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Head Cube 3 60 W 606235 Head

Buty Head Cube 3 60 W

606235

Damskie buty narciarskie Head Cube 3 60 W definiują doskonałe dopasowanie i banalnie proste zakładanie, komfort oraz przyjemność z jazdy, ułatwia on postępy na nauce zorientowanym na komfort średniozaawansowanym narciarkom.

 
Rozmiar
Kolor
  • Biały

Damskie buty narciarskie Head Cube 3 60 W definiują doskonałe dopasowanie i banalnie proste zakładanie, komfort oraz przyjemność z jazdy, ułatwia on postępy na nauce zorientowanym na komfort średniozaawansowanym narciarkom. Kiedy but jest wpięty w wiązanie działa standardowo, dysponując progresywny flexem zapewniającym stabilną jazdę, ale zaraz po wypięciu, mechanizm auto skiwalk zapewnia że chodzi się w nim niemal tak wygodnie jak w zwykłych butach. O odpowiednią kontrolę nart i dobre trzymanie stopy oraz idealny komfort zadbają: termoformowalny tylnowsadowy but wewnętrzny oraz wyjątkowa klamra na cholewce z mikroregulacją o najszerszym zakresie na rynku. Korzystanie z Cube3 60 W to czysta przyjemność.

Dane techniczne:

SKORUPA: SL
BUT WEWNĘTRZNY: Komfortowy łatwy do założenia, Anatomiczna wkładka, Rzep oszerokości 35 mm
KLAMRY: 3 klamry ztworzywa zmikroregulacją, 1 regulowana zębatka
WŁAŚCIWOŚCI: Skorupa Power Control, Zintegrowany AutoSkiWalk
Ceny promocyjne nie obejmują usług formowania buta wewnętrznego i skorupy.
Płeć
Kobieta
Materiał
SL
Technologie
Skorupa Power Control, Zintegrowany AutoSkiWalk
Twardość/Flex
60
Grupa
All Mountain
But wewnętrzny
Komfortowy łatwy do założenia, Anatomiczna wkładka, Rzep oszerokości 35 mm
1000000000524

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj