PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Head Cube 3 70 606234 Head

Buty Head Cube 3 70

606234

Buty narciarskie Head Cube 3 70 definiują doskonałe dopasowanie i banalnie proste zakładanie, komfort oraz przyjemność z jazdy, ułatwia on postępy na nauce zorientowanym na komfort średniozaawansowanym narciarzom.

 
Rozmiar
Kolor
  • Czarny

Buty narciarskie Head Cube 3 70 definiują doskonałe dopasowanie i banalnie proste zakładanie, komfort oraz przyjemność z jazdy, ułatwia on postępy na nauce zorientowanym na komfort średniozaawansowanym narciarzom. Łatwy w zakładaniu Cube 3 70 definiują doskonałe dopasowanie, komfort oraz przyjemność z jazdy, ułatwia on postępy na nauce zorientowanym na komfort średniozaawansowanym narciarzom. Kiedy but jest wpięty w wiązanie działa standardowo, dysponując progresywny flexem zapewniającym stabilną jazdę, ale zaraz po wypięciu, mechanizm auto skiwalk zapewnia że chodzi się w nim niemal tak wygodnie jak w zwykłych butach. O odpowiednią kontrolę nart i dobre trzymanie stopy oraz idealny komfort zadbają: termoformowalny tylnowsadowy but wewnętrzny oraz wyjątkowa klamra na cholewce z mikroregulacją o najszerszym zakresie na rynku. Korzystanie z Cube3 70 to czysta przyjemność.

Dane techniczne:

SKORUPA: SL
BUT WEWNĘTRZNY: Komfortowy łatwy do założenia, Anatomiczna wkładka, Rzep oszerokości 35 mm
KLAMRY: 3 klamry ztworzywa zmikroregulacją, 1 regulowana zębatka
WŁAŚCIWOŚCI: Skorupa Power Control, Zintegrowany AutoSkiWalk
Ceny promocyjne nie obejmują usług formowania buta wewnętrznego i skorupy.
Płeć
Mężczyna
Materiał
SL
Rocznik
2017 r.
Technologie
Skorupa Power Control, Zintegrowany AutoSkiWalk
Twardość/Flex
70
Grupa
All Mountain
But wewnętrzny
Komfortowy łatwy do założenia, Anatomiczna wkładka, Rzep o€szerokości 35 mm
1000000000520

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj