• -5%
Buty Narciarskie Buty Head EDGE LYT 80 W 609245 Head

Buty Head EDGE LYT 80 W

609245
1 100,00 zł SALE -5%
1 045,00 zł

Komfort, łatwość użytkowania i konstrukcja EDGE LYT, ułatwiają korzystanie z butów w każdym terenie, zapewniają wygodę przez cały dzień i wymagają od doświadczonych narciarek jedynie ułamka wysiłku, jakie wkładały do tej pory w jazdę.

 
Rozmiar
Wybierz inne opcje produktu

Pełna customizacja, komfort i łatwość użytkowania sprawiają, że buty EDGE LYT 80 W to najlepszy wybór na dzień na nartach dla zaawansowanych narciarek. Rewolucyjna konstrukcja EDGE LYT, zapewnia bezpośrednie przenoszenie sił od narciarza na nartę, doskonałą równowagę oraz kontrolę podczas zakrętów. To również lepsze dopasowanie butów, wsparcie z tyłu i przekaz energii, czyli lepsza jazda przy mniejszym wysiłku. But wyposażony jest w but wewnętrzny Women’s Perfect Fit zapewniający doskonały komfort, trzymanie i przenoszenie sił od narciarza na narty, a także regulowany flex.

    Objętość: C 2100cc
    Shell: PU/SL
    Liner: Perfect Fit S W
    Sport frame footbed
    35mm velcro strap
    Buckles: 4 micro-adjustable alloy buckles 1 Supermacro ratchet
    Właściwości: Smart frame
    Hi-Top tech
    Duo flex
    Easy entry shell design
    Stiffer/softer flex adjust
    Double adjustable cuff

Płeć
Kobieta
Rocznik
2021 r.
Twardość/Flex
80/70
Grupa
All Mountain
But wewnętrzny
Perfect Fit S W Sport frame footbed 35mm velcro strap
792460626547

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj