PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Rossignol ALLTRACK 80 W BLACK Rossignol ALLTRACK 80 W BLACK Rossignol

Buty Rossignol ALLTRACK 80 W BLACK

RBF3330

But zaprojektowany dla średniozaawansowanych narciarek o średniej budowie stopy. Połączenie siły, precyzji i możliwości podchodzenia, dzięki zastosowaniu systemu WTR "Walk to Ride".

 
Rozmiar
Kolor
  • Czarny

Doskonale połączenie precyzji, trzymania, dynamiki z możliwością podchodzenia. Nowe ALLTRACK 80 W, nagradzane i docenione przez znawców adresowane są do zaawansowanych kobiet. Przystosowane do podeszwy WTR Walk to Ride, która umożlwia szybkie i efektywne podchodzenie. Buty ALLTRACK oferują trzymanie i dynamikę butów freeride w połączeniu z komfortem na podejściach, nawet w stromszych i trudniejszych partiach. szerokość wewnętrzna to 102 mm, konstrukcja SENSOR GRID (lżejsze), but wewnętrzny OPTISENSOR 3D THINSULATE 3D - gwarantuję ułożenie do stopy, znakomite trzymanie i komfort cieplny. podeszwy WTR są oferowane oddzielnie.

SENSOR GRID 102mm
ALL TRACK - nieco bardziej komfortowe dopasowanie, szerokość 102 mm, bardziej wybaczający. We współpracy z konstrukcją SENSOR GRID tworzy doskonały model. Dobre trzymanie w śródstopiu, lekkość skurupy, która odchudzona została wzmocniona kratownicą jedynie w newralgicznych miejscach. Model bardzo deconiony i nagradzany za komfort, lekkkość precyzję i wygodę.

SENSOR GRID
Unikalna konstrukcja zewnetrzna butów z linii ALL TRACK, pozwalająca na radyklną redukcję masy buta nawet do 10 %, przy tym bez straty takich cech jak sztywność poprzeczna, precyzja komfort. SENSOR GRID to wzmocnienie, użebrowanie w kształcie szachownicy, widoczne po zewnętrznej strnie buta.

DIAGONAL BUCKLES
diagonalna klamra to opatentowany kształt profil klamry, której oś nie jest prostopadła do osi buta. Te rozwiązanie pozwala w dużo lepszy sposób obejmować nogę, w efekcie zapewnić jeszcze lepsze trzymanie.

OPTISENSOR 3D LINER
OptiSensor 3D - to zupełnie nowy poziom i jakość w konstrukcji buta wewnętrznego. Zastosowane odmienne materiały w trzech newralgicznych rejonach: wokół kostki, w śródstopiu, oraz w okolicy ścięgna Achillesa. Materiał wokół kostki - miękki gwarantuje duży stopień adaptacji do kształtu kostki a więc komfort. sztywniejszy materiał wokół ścięgna Achillesa daje pewwne oparcie pięty, to powoduje pewne stanie i trzymanie. elastyczny mmateriał w śródstopiu zwiększa komfort, poprzez ukałdanie się do kształtu stopu. Dodatkowo w tej złożonej konstrukkcji zastosowano materiał THINSULATE - znakomity izolator cieplny, tak aby zapwenić komfort cieplny nawet podczas tęgich mrozów.

THINSULATE INSULATION
Thinsulate™ - to bardzo lekki, cienki materiał stanowiący doskonałą izolację cieplną. Dzięki temu nawet w najbardziej mroźne dni mamy zapewniony komfort cieplny.

DEDICATED WOMEN's CUFF
specjalnnie zaprojektowany dla kobiet kaształt cholewki uwzględniający damską moroforlogię i anatomię.

WOMEN LINER
sppecjalnie dla kobiet zaprojektowany but wewnętrzny z charakterrystycznym kształtem tulipana i obnizoną wysokością cholewki, tak aby doskonale dopasować wszystkie elementy do anatomii kobiecej. Ocieplenie Thinsulate™ lub Wełna w połączeniu z puchem przy palcach daje ciepło i komfort przez cały , nawet najbardziej mroźny dzień

HIKE MODE
Dżwignia z tyłu buta pozwala na łatwe przełączenie między pozycją narciarską i do chodzenia.


Specyfikacja techniczna

Weight 1.880 kg/half pair
Last 102
Flex index 80
Shell
Technology SENSOR GRID
Material - shell POLYETHER
Bootboard PU
Cuff
Specifications HIKE MODE
Material - cuff POLYOLEFINE
Liner
Liner technologia WOMEN THERMO OPTISENSOR 3D T3
Thermal insulation FOREFOOT THINSULATE®
Powerstrap width (mm) TECH 40 mm
Liner - język POWER WRAP - ONE-PIECE TOE BOX
Buckles
Technology DIAGONAL BUCKLES
Adjustment 4 MICRO
Additional functions ADJUSTABLE TEETH 3 POSITIONS
Klamry - materiał 100% ALUMINIUM
Soles
Podeszwy PU ARCH PAD
Heel pieces INTERCHANGEABLE ROCKER WTR SOLES
Additional functions
Canting CANTING
Szerokość
102
Płeć
Kobieta
Technologie
102 MM SENSOR GRID
DIAGONAL BUCKLES
Twardość/Flex
80
Grupa
All Mountain
But wewnętrzny
OPTISENSOR 3D LINER
DEDICATED WOMEN'S CUFF
THINSULATE INSULATION
WOMEN LINER

1000000000337

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj