PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Rossignol Alltrack 90 Rossignol Alltrack 90 Rossignol

Buty Rossignol Alltrack 90

RBE3150

Rewolucyjne połączenie siły, precyzji, funkcji podchodzenia. Nowy ALLTRACK 90 oferuje wiele wyjatkowych cech, takich jak uniwerslaność, szerokie zastosowanie w każdym terenie, możliwosć podchodzenia.

 
Rozmiar
Kolor
  • Zielony

Dzięki tym cechom model ALLTRACK był wielkorotnie nagradzany na forach nariarskich przez opiniotwórcze serwisy i tytuły prasy branżowej. Możliwość zastosowania podeszwy WTR: Walk To Ride poszerza zakres zastosowania do narciarstwa tourowego. Szerkość 102 mm, dobre trzymanie, ważne w trudniejszym terenie i większej prędkości. Konstrukcja SENSOR GRID, but wewwnętrzny OPTISENSOR 3D, ocieplenie - to cechy dzięki którym but ALLTRACK 90 jest doskanały dla zaawansowanego narciarza na trasę, poza nią i na szlaku. Podeszwy WTR, są łatwo montowane i w połączaniu ze sprzętem ski tour doskonale spisują się w terenie.

Płeć
Mężczyna
Technologie
Sensor grid. Hike mode. Diagonal buckles.
Twardość/Flex
90
Grupa
All Mountain
But wewnętrzny
Optisensor T4.
1000000000267

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj