PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Rossignol ALLTRACK 90 ORANGE Rossignol ALLTRACK 90 ORANGE Rossignol

Buty Rossignol ALLTRACK 90 ORANGE

RBF3150

Alltrack 90 to wielokrotnie nagradzany za wszechstronność but freeridowy dla zaawansowanych narciarzy. Połączenie siły, precyzji i możliwości podchodzenia, dzięki zastosowaniu systemu WTR "Walk to Ride".

 
Rozmiar
Kolor
  • Pomarańczowy

Alltrack 90 to wielokrotnie nagradzany za wszechstronność but freeridowy dla zaawansowanych narciarzy. Połączenie siły, precyzji i możliwości podchodzenia, dzięki zastosowaniu systemu WTR "Walk to Ride". Szerokość 102 mm to dobre trzymanie stopy, ważne w trudniejszym terenie i większej prędkości. Konstrukcja SENSOR GRID, but wewwnętrzny OPTISENSOR LINER, ocieplenie - to cechy dzięki którym but ALLTRACK PRO 90 jest doskanały dla narciarza experta na trasę a także poza nią.

SENSOR GRID 102mm
ALL TRACK - nieco bardziej komfortowe dopasowanie, szerokość 102 mm, bardziej wybaczający. We współpracy z konstrukcją SENSOR GRID tworzy doskonały model. Dobre trzymanie w śródstopiu, lekkość skurupy, która odchudzona została wzmocniona kratownicą jedynie w newralgicznych miejscach. Model bardzo deconiony i nagradzany za komfort, lekkkość precyzję i wygodę.

DIAGONAL BUCKLES
diagonalna klamra to opatentowany kształt profil klamry, której oś nie jest prostopadła do osi buta. Te rozwiązanie pozwala w dużo lepszy sposób obejmować nogę, w efekcie zapewnić jeszcze lepsze trzymanie.

OPTISENSOR LINER
But wewnętrzny OptiSensor to nowa jakość trzymania stopy, zróżnicowany materiał otula nogę, w newralgicznych miejscach dopasowaując się wręcz idealnie do kształtu stopy. W efekcie otrzymujemy nie tylko wysoki poziom wygody ale również doskonale trzymanie, precyzję i dokładne niemal bez strat przełożenie sił i energii z nogi narciarza na narty i dalej na krawędzie.

HIKE MODE
Dżwignia z tyłu buta pozwala na łatwe przełączenie między pozycją narciarską i do chodzenia.

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna

Przeznaczenie

Last 102
Flex index 90
Shell
Technology SENSOR GRID
Material - shell POLYURETHANE
Bootboard PU
Cuff
Specifications HIKE MODE
Material - cuff POLYOLEFINE
Liner
Liner technologia OPTISENSOR T4
Powerstrap width (mm) 40 mm
Liner - język POWER WRAP - ONE-PIECE TOE BOX
Buckles
Technology DIAGONAL BUCKLES
Adjustment 4 MICRO
Additional functions ADJUSTABLE TEETH 3 POSITIONS
Klamry - materiał 100% ALUMINIUM
Soles
Heel pieces INTERCHANGEABLE ROCKER WTR SOLES
Szerokość
102
Płeć
Mężczyna
Technologie
SENSOR GRID 102mm
DIAGONAL BUCKLES
Twardość/Flex
90
Grupa
All Mountain
But wewnętrzny
OPTISENSOR LINER
1000000000336

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj