PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Rossignol Alltrack Pro 100 Rossignol Alltrack Pro 100 Rossignol

Buty Rossignol Alltrack Pro 100

RBE3070

Rewolucyjne połączenie siły, precyzji, funkcji podchodzenia. Nowy ALLTRACK 100 PRO oferuje expertom wiele wyjatkowych cech, takich jak uniwerslaność, szerokie zastosowanie w każdym terenie, możliwosć podchodzenia.

 
Rozmiar
Kolor
  • Czarny

Dzięki tym cechom model ALLTRACK był wielkorotnie nagradzany na forach nariarskich przez opiniotwórcze serwisy i tytuły prasy branżowej. Możliwość zastosowania podeszwy WTR: Walk To Ride poszerza zakres zastosowania do narciarstwa tourowego. Szerkość 100 mm, dobre trzymanie, ważne w trudniejszym terenie i większej prędkości. Konstrukcja SENSOR GRID, but wewwnętrzny OPTISENSOR 3D, ocieplenie - to cechy dzięki którym but ALLTRACK PRO 100 jest doskanały dla narciarza experta na trasę, poza nią i na szlaku. Dołączone podeszwy WTR, są łatwo montowane i w połączaniu ze sprzętem ski tour doskonale spisują się w terenie.

Płeć
Mężczyna
Technologie
Sensor grid. Hike mode. Diagonal buckles.
Twardość/Flex
100
Grupa
All Mountain
But wewnętrzny
Thermo optisensor 3D T3
1000000000267

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj