PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Rossignol ALLTRACK PRO 100 BLACK Rossignol ALLTRACK PRO 100 BLACK Rossignol

Buty Rossignol ALLTRACK PRO 100 BLACK

RBF3070

Alltrack PRO 100 to wielokrotnie nagradzany za wszechstronność but freeridowy dla zaawansowanych narciarzy. Połączenie siły, precyzji i możliwości podchodzenia, dzięki zastosowaniu systemu WTR "Walk to Ride".

 
Rozmiar
Kolor
  • Czarny

Alltrack PRO 100 to wielokrotnie nagradzany za wszechstronność but freeridowy dla zaawansowanych narciarzy. Połączenie siły, precyzji i możliwości podchodzenia, dzięki zastosowaniu systemu WTR "Walk to Ride". Szerokość 100 mm to dobre trzymanie stopy, ważne w trudniejszym terenie i większej prędkości. Konstrukcja SENSOR GRID, but wewwnętrzny OPTISENSOR 3D, ocieplenie - to cechy dzięki którym but ALLTRACK PRO 100 jest doskanały dla narciarza experta na trasę a także poza nią.

SENSOR GRID 100mm
ALL TRACK PRO szerokość 100mm, idealne połączenie precyzji i komfortu. Przyjazne buty sportowe, adesowane do ambitnych amatorów, o nastawieniu sportowym, połączenie z konstrukcją Sensor 3, asymetrycznym przodem 3D. Precyzja i komfort dla ammbitego amtora.

DIAGONAL BUCKLES
diagonalna klamra to opatentowany kształt profil klamry, której oś nie jest prostopadła do osi buta. Te rozwiązanie pozwala w dużo lepszy sposób obejmować nogę, w efekcie zapewnić jeszcze lepsze trzymanie.

OPTISENSOR 3D LINER
OptiSensor 3D - to zupełnie nowy poziom i jakość w konstrukcji buta wewnętrznego. Zastosowane odmienne materiały w trzech newralgicznych rejonach: wokół kostki, w śródstopiu, oraz w okolicy ścięgna Achillesa. Materiał wokół kostki - miękki gwarantuje duży stopień adaptacji do kształtu kostki a więc komfort. sztywniejszy materiał wokół ścięgna Achillesa daje pewwne oparcie pięty, to powoduje pewne stanie i trzymanie. elastyczny mmateriał w śródstopiu zwiększa komfort, poprzez ukałdanie się do kształtu stopu. Dodatkowo w tej złożonej konstrukkcji zastosowano materiał THINSULATE - znakomity izolator cieplny, tak aby zapwenić komfort cieplny nawet podczas tęgich mrozów.

THINSULATE PLATINIUM
To bardzo cienkie włókno, stosowane głównie w odzieży, dzięki swojej elastyczności nie ogranicza swobody ruchów. W bucie wewnętrznym działa idealnie z innymi materiałami, aby zapewnić doskonałe trzymanie stopy.

HIKE MODE
Dżwignia z tyłu buta pozwala na łatwe przełączenie między pozycją narciarską i do chodzenia.

Specyfikacja techniczna

Weight 2.310 kg/half pair
Last 100
Flex index 100
Shell
Technology SENSOR GRID
Material - shell POLYURETHANE
Bootboard PU
Cuff
Specifications HIKE MODE
Material - cuff POLYOLEFINE
Liner
Liner technologia THERMO OPTISENSOR 3D T3
Thermal insulation FOREFOOT THINSULATE PLATINUM®
Powerstrap width (mm) TECH 50 mm
Liner - język POWER WRAP - ONE-PIECE TOE BOX
Buckles
Technology DIAGONAL BUCKLES
Adjustment 4 MICRO
Additional functions ADJUSTABLE TEETH 3 POSITIONS
Klamry - materiał 100% ALUMINIUM
Soles
Podeszwy PU ARCH PAD
Heel pieces INTERCHANGEABLE ROCKER WTR SOLES
Additional functions
Canting CANTING

Ceny promocyjne nie obejmują usług formowania buta wewnętrznego i skorupy.

Szerokość
100
Płeć
Mężczyna
Technologie
SENSOR GRID 100mm
DIAGONAL BUCKLES
Twardość/Flex
100
Grupa
All Mountain
But wewnętrzny
OPTISENSOR 3D
THINSULATE PLATINIUM
1000000000334

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj