PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Rossignol HERO J4  Rossignol HERO J4  Rossignol

Buty Rossignol HERO J4

RBF5050

HERO J4 to wygodny, komfortowy i łatwy w obsłudze juniorski but narciarski przeznaczony dla początkujących i średniozaawansowanych dzieci.

 
Rozmiar
Kolor
  • Biały

HERO J4 to wygodny, komfortowy i łatwy w obsłudze juniorski but narciarski przeznaczony dla początkujących i średniozaawansowanych dzieci. Technologia buta wewnętznego Sensor Fit to zapewni wysoki komfort, dobre trzymanie stopy i ciepło przy jednoczesnym uwzględnieniu wszystkich częstych problemów z dopasowaniem. Konstrukcja cztero klamrowa zapewnia zwiększone wsparcie i umożliwiają łatwiejsze dopasowanie do szybko rosnących stóp dzieci. HERO J4 jest przeznaczony by pomóc młodszym zawodnikom opracować solidne podstawy i zachęcić ich do narciarstwa.

SENSOR INSIDE
Zaprojektowany przy konstruowaniu butów z Pucharu Świata, opatentowany SENSOR INSIDE, polega na zastosowaniu wąskiej wkładki wewnętrznej, pozwalajacej na przekazywanie impulsów przez 3 punkty podparcia stopy. W efekcie transmisja energii i siły jest bardzo wydajna, dodatkowo zwiększona jest kontrpla i czucie narty.

DIAGONAL BUKCKLES
diagonalna klamra to opatentowany kształt profil klamry, której oś nie jest prostopadła do osi buta. Te rozwiązanie pozwala w dużo lepszy sposób obejmować nogę, w efekcie zapewnić jeszcze lepsze trzymanie.

SPECYFIKACJA

Weight 1.230 kg/half pair
Flex index 50
Shell
Technology SENSOR INSIDE
Material - shell POLYOLEFINE
Bootboard ALVEO
Cuff
Material - cuff POLYOLEFINE
Liner
Liner technologia COMFORT FIT
Buckles
Technology DIAGONAL BUCKLES
Adjustment 4 MACRO
Additional functions ADJUSTABLE TEETH 3 POSITIONS
Klamry - materiał POLYCARBONATE / METAL

Ceny promocyjne nie obejmują usług formowania buta wewnętrznego i skorupy.

Płeć
Dziecko
Rocznik
2017 r.
Technologie
SENSOR INSIDE
DIAGONAL BUCKLES
Twardość/Flex
50
Grupa
All Mountain
But wewnętrzny
COMFORT FIT
1000000000339

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj