PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Rossignol Pure Pro 90 Rossignol Pure Pro 90 Rossignol

Buty Rossignol Pure Pro 90

RBE2270

Zupełnie nowy, gotowy do pełnej personalizacji model damski, PURE PRO 90, adresowany do zaawansowanych kobiet. Zapewniają dynamike, precyzję i komfort.

 
Rozmiar
Kolor
  • Biały

Dopasowanie o szerokości 100 mm, anatomicznie wyprofilowane, wypełnienie wełną z Merynosa. but wewnętrzny CUSTOM OPTISENSOR pozwala na pełne dopasowanie tzw. personalizację aby zapewnić pełen komfort, ciepło, i trzymanie. Konstrukcja MONO-INJECTED z regulacją FLEXU, czyli elastyczności. ponadtwo regulacja CANTING. Wszystkie te cechy pozwalają na pełne dopasowanie buta do prawie każdych wymagań. Nowa aerodynamiczna skurupa, lżejsza dzięki SENSOR BLADE. Mniej materiału, za to soliden użebrowanie pozwala na skuteczne przenoszenie energii na narty bez straty na dynamice. Buty mogą być wyposażone opcjonalnie w podeszwy WTR - Walk To Ride , czyli odpowiednie do SKI - TOUR.

Ceny promocyjne nie obejmują usług formowania buta wewnętrznego i skorupy.

Płeć
Kobieta
Rocznik
2016 r.
Technologie
Sensor blade. Merino wool.
Twardość/Flex
90
Grupa
All Mountain
But wewnętrzny
Woman custom optisensor T3 - polyethylene
1000000000267

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj