PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Salomon Ellipse LTR W Salomon Ellipse LTR W Salomon

Buty Salomon Ellipse LTR W

366810

Ellipse LTR to trwałe i wygodne damskie buty wykonane w całości ze skóry. Świetnie przygotowane na długie spacery w terenie. Doskonale sprawdzają się również podczas codziennego użytku.

 
Rozmiar
Kolor
  • Grafitowy

Ellipse LTR W są bardzo wygodnymi butami przeznaczonymi do pieszych wycieczek w terenie o małym zróżnicowaniu wysokości. Niska cholewa zapewnia komfort wielogodzinnego marszu, ale nie zabezpiecza kostki w przypadku pokonywania dużych różnic wzniesień. Buty te można również wykorzystywać jak obuwie spacerowe lub do użytku codziennego. Doskonale sprawdzają się zarówno podczas letnich wycieczek jak i pokonywania kilometrów w pracy, w szkole czy na zakupach.

Ellipse LTR W wykonane zostały w całość z naturalnej skóry. Gwarantuje to doskonałą oddychalność, przy zachowaniu wodoszczelności przy krótkotrwałym kontakcie z deszczem lub wodą. Pielęgnacja oraz odpowiednia impregnacja podnosi właściwości wodoszczelne tych butów.

Salomon Ellipse LTR W są butami w pełni damskimi. Zostały zaprojekowane przez kobiety z myślą o kobietach. Specjalny kształt cholewy oraz twradość i konstrukcja podeszwy stanowi niemalże jedność z delikatniejszą damską stopą.

Podeszwa butów Ellipse LTR W jest w pełni wartościową podeszwą hikingową. Jest ona na tyle sztywna, że zabezpiecza przed punktowymi uciskami i gwarantuje stabilność na nierównym podłożu. Z drugiej strony nie jest zbyt sztywna, co poprawia komfort wykorzystywania jej podczas wykonywania codziennych czynności. Kształt Non Marking Contagrip ma konstrukcję zróżnicowaną w zależności od swojego przeznaczenia. Przód i tył buta zapewniają przyczepność, a środek stabilizację. Bieżnik ma za zadanie przyczepiać się do podłoża i automatycznie usuwać przyklejające sie do podeszwy niepożądane przedmioty: glinę, błoto, kamyki, patyki i zbity śnieg. Wzmocniony gumowy czubek zabezpieca palce przez kontuzjami.

Za dopasowanie obuwia do stopy odpowiada system Sensifit. Zapobiega kołysaniu się stopy na boki i poprawia bezpieczeństwo korzystania z butów w trudniejszych warunkach.

Waga
300 g (UK 5,5)
Płeć
Kobieta
Materiał
Skóra naturalna
Wyposażenie dodatkowe
Gumowy otok na czubkach. Damska konstrukcja.
Membrana
Brak
Podeszwa
Non Marking Contagrip
System sznurowania
Tradycyjny
1000000000072

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj