Buty Salomon RX MOC 3.0 PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Salomon RX MOC 3.0 Salomon RX MOC 3.0 Salomon
Buty Salomon RX MOC 3.0 PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Salomon RX MOC 3.0 Salomon RX MOC 3.0 Salomon
PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Salomon RX MOC 3.0 Salomon RX MOC 3.0 Salomon
PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Salomon RX MOC 3.0 Salomon RX MOC 3.0 Salomon

Buty Salomon RX MOC 3.0

381601
Buty przeznaczone do odpoczynku stóp po każdym intensywnym wysiłku. Miękka, amortyzująca podeszwa, oddychająca cholewa sprawią, że Twoje stopy poczują ulgę. Doskonale sprawdzają sie również w codziennym użyciu.
 
Rozmiar
Kolor
  • Czarny
Producenci piszą o RX MOC 3.0, że "Stopy będą Ci za nie wdzięczne!". Mają rację. To buty skonstruowane z myślą o odpoczynku, stworzone po to by wspomagać regenerację stóp. Miękkie, lekkie i oddychające. Dobrze dopasowane. Produkowane dla biegaczy górskich, sprawdzają sie po każdym intensywnym wysiłku.

Podeszwa RX MOC 3.0 ma za zadanie odciążać stopy i gwarantować im jak najlepsze warunki do odpoczynku. Jest bardzo mocno amortyzowana i wyprodukowana z antypoślizgowych materiałów. Jej zadaniem jest jak najbardziej skuteczna ochrona stopy.

Salomon RX MOC 3.0  zostały w całości wykonane z bardzo lekkich, ale wyjątkowo wytrzymałych tkanin syntetycznych. Są one bardzo przewiewne, zapewniając doskonałą wentylacje podczas odpoczynku w wysokiej temperaturze.

Buty RX MOC 3.0 są bardzo dobrze dopasowane do stóp. Dzięki temu można je nosić na gołe stopy. Aby ułatwić ich zakładanie i zdejmowanie z prozdu i z tyłu wszysto dodatkowe pętelki. Wykonano je z wytrzymałej tasiemki.
Waga
202 g (UK 8,5)
Płeć
Mężczyna
Materiał
Tkanina syntetyczna
Wyposażenie dodatkowe
Pętelki z tyłu i z przodu, ułatwiające zakładanie i zdejmowanie.
Membrana
Brak
Podeszwa
Non Marking Contagrip
System sznurowania
Wsuwane
1000000000171

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj