PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Salomon Sonic Aero Salomon Sonic Aero Salomon

Buty Salomon Sonic Aero

381534

Jeżeli lubisz biegać niedaleko domu, a do trasy treningowej masz kawałek po asfalcie - te buty są właśnie dla Ciebie! Sonic Aero to dynamiczna, uniwerslana propozycja dla biegaczy.

 
Rozmiar
Kolor
  • Szary

Salomon Sonic Aero zostały skonstruowane tak, by wspomagać codzienny trening. Są lekkie, dynamiczne i dobrze dopasowane do stopy. Wykonane z przewiewnej siatki doskonale sprawdzają się podczas długich biegów w wysokiej temperaturze.

Podeszwa butów Sonic Aero składa się z elementów chrakterystycznych dla podewsze do biegów terenowych jaki do biegania po twardych nawierzchniacg. Ich bieznik nie jest aż tak wyrazisty by przeszkadał podczas biegania po asfalcie czy betonie, ale posuada doskonałą przyczepnośś na miękkim podłożu. Płaskie obszary zapeniają rpzyczepność na równej nawierzchni. Dzięki temu buty te doskonale sprawdzają się jako treningowe buty do biegania niedaleko domu. Początkowa faza treningu obejmuje bieg po sfalcie, kumulacja przechodzi przez tereny pozamiejskie lub parki, a powrót do domu odbywa się tą samą drogą.

Buty Salomon Sonic Aero zostały w całości wykonane z bardzo lekkich, ale wyjątkowo wytrzymałych tkanin syntetycznych. Są one bardzo przewiewne, zapewniając doskonałą wentylację. Dzięki przewiewności buty te szybciej schną. Woda, która wleci do środka szybciej odparowuje.

Za dopasowanie obuwia do stopy odpowiada system Sensifit. Zapobiega kołysaniu się stopy na boki i poprawia bezpieczeństwo korzystania z butów w trudniejszych warunkach. Antybakteryjna wkładka Ortholite poprawia stabilizację stopy w bucie i niweluje przykre zapachy. 

Waga
240 g (UK 8,5)
Płeć
Mężczyna
Materiał
Tkanina syntetyczna
Wyposażenie dodatkowe
Antybakteryjna wkładka Ortholite.
Membrana
Brak
Podeszwa
Wet Traction Contagrip
System sznurowania
Tradycyjny
1000000000169

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj