PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Salomon Sonic Aero W Salomon Sonic Aero W Salomon

Buty Salomon Sonic Aero W

379539

Brdzo lekkie i przewiewne damskie buty treningowe. Sonic Aero W to dynamiczna, uniwerslana propozycja dla kobiet lubiących biegać niedaleko domu.

 
Rozmiar
Kolor
  • Zielony

Salomon Sonic Aero W zostały skonstruowane tak, by wspomagać codzienny trening. Są lekkie, dynamiczne i dobrze dopasowane do stopy. Wykonane z przewiewnej siatki doskonale sprawdzają się podczas długich biegów w wysokiej temperaturze.

Podeszwa butów Sonic Aero W składa się z elementów chrakterystycznych dla podewsze do biegów terenowych jaki do biegania po twardych nawierzchniacg. Ich bieznik nie jest aż tak wyrazisty by przeszkadał podczas biegania po asfalcie czy betonie, ale posuada doskonałą przyczepnośś na miękkim podłożu. Płaskie obszary zapeniają rpzyczepność na równej nawierzchni. Dzięki temu buty te doskonale sprawdzają się jako treningowe buty do biegania niedaleko domu. Początkowa faza treningu obejmuje bieg po sfalcie, kumulacja przechodzi przez tereny pozamiejskie lub parki, a powrót do domu odbywa się tą samą drogą.

Buty Salomon Sonic Aero W zostały w całości wykonane z bardzo lekkich, ale wyjątkowo wytrzymałych tkanin syntetycznych. Są one bardzo przewiewne, zapewniając doskonałą wentylację. Dzięki przewiewności buty te szybciej schną. Woda, która wleci do środka szybciej odparowuje.

Buty Salomon Sonic Aero W są butami w pełni damskimi. Zostały zaprojekowane przez kobiety z myślą o kobietach. Specjalny kształt cholewy oraz twradość i konstrukcja podeszwy stanowi niemalże jedność z delikatniejszą damską stopą.


Za dopasowanie obuwia do stopy odpowiada system Sensifit. Zapobiega kołysaniu się stopy na boki i poprawia bezpieczeństwo korzystania z butów w trudniejszych warunkach. Antybakteryjna wkładka Ortholite poprawia stabilizację stopy w bucie i niweluje przykre zapachy. 

Waga
240 g (UK 5,5)
Płeć
Kobieta
Materiał
Tkanina syntetyczna
Wyposażenie dodatkowe
Antybakteryjna wkładka Ortholite. Damska konstrukcja.
Membrana
Brak
Podeszwa
Wet Traction Contagrip
System sznurowania
Standardowy
1000000000159

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj