PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Salomon XA PRO 3D GTX SalomonXA PRO 3D GTX Salomon

Buty Salomon XA PRO 3D GTX

366786

Męskie, wytrzymałe i bardzodynamiczne buty do biegów górskich. Buty Salomon XA PRO 3D GTX są w pełniwodoszczelne i oddychające dzięki zastosowaniu membrany Gore-Tex. Sprawdzają sie w każdych warunkach.

 
Rozmiar
Kolor
  • Czarny

Salomon XA PRO 3D GTX został zaprojektowany po to by sprostać wymaganiom biegaczy w najtrudniejszych warunkach terenowych. Specjalnie wyprodukowany pod kątem biegów górskich. Doskonałe dopasowanie i zaawansowana konstrukcja podeszwy wspomagają długie, wielogodzinne biegi.

Podeszwa butów XA PRO 3D GTX jest specjalistyczną podeszwą przeznaczoną do biegów górskich. Jest skonstuowana z kilku warstw, które zostały użyte w celu spełneinia okreslonych zadań. Oznaczenie "3D" dotyczy umiejętności dopasowywania się podeszwy do podłoża. Podeszwa adaptuje się do nierówności terenu, zachowując stabilność biegu. Sztywność podeszwy została dopasowana do waruknów, w jakich jest wykożystywana. Odpowiada za to plastikowy stabilizator, który zespala przednią cześć buta z tylną. Dodatkowa elastyczn warstwa podwyższa amortyzację na pięcie.

Buty Salomon Salomon XA PRO 3D GTX W zostały w całości wykonane z bardzo lekkich, ale wyjątkowo wytrzymałych tkanin syntetycznych, wzmocnionych dodatkowo membraną Gore-Tex. Membrana Gore-Tex Extend Comfort gwarantuje doskonałą oddychalność, przy zachowaniu 100% wodoszczelności. Buty wykonane w oparciu o membranę Gore-Tex nie mają prawa przemięknąć niezależnie od tego w jakich warunkach są wykorzystywane. Membrana Gore-Tex zachowuje przy tym najwyższy możliwy, dostępny do danego rodzaju obuwia poziom oddychalności. Ścisła kontrola produktów z wykorzystaniem Gore-Tex oraz bardzo wysokie normy jakościowe sprawiają, że buty te są bardzo wygodne i niezawodne.

Tradycyjne sznurowanie zastąpiono systemem Quicklace. To system szybkiego sznurowania, który gwarantuje szybkie zakładanie i zdejmowanie butów, zapobiega rozwiązywaniu się butów podczas biegania oraz umożliwia precyzyjne dopasowanie buta do wymagań użytkownika. Sznurowadła Qiucklace są wodoszczelne i odporne na otarcia i zerwania. Wykonano je z włókien sztucznych otoczonych kewlarem. Nadmiar linek można schować do praktycznej kieszonki umieszczonej na języku. System je w całości wymienialny.

Za dopasowanie obuwia do stopy odpowiada system Sensifit. Zapobiega kołysaniu się stopy na boki i poprawia bezpieczeństwo korzystania z butów w trudniejszych warunkach. Antybakteryjna wkładka Ortholite poprawia stabilizację stopy w bucie i niweluje przykre zapachy. 


Waga
405 g (UK 8,5)
Płeć
Mężczyna
Materiał
Tkanina syntetyczna
Wyposażenie dodatkowe
Antybakteryjna wkładka Ortholite. Gumowy otok na czubkach
Membrana
Gore-Tex Extend Comfort
Podeszwa
Gore-Tex Extend Comfort
System sznurowania
Quicklace
1000000000176

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj