PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Salomon XA PRO 3D GTX W Salomon XA PRO 3D GTX W Salomon

Buty Salomon XA PRO 3D GTX W

368899

Zaawansowana, sprawdzona, damska konstrukcja przeznaczona do biegów górskich. Salomon XA PRO 3D GTX W są w pełni wodoszczelne i oddychające dzięki zastosowaniu membrany Gore-Tex.

 
Rozmiar
Kolor
  • Szary

Salomon Salomon XA PRO 3D GTX W został zaprojektowany po to by sprostać wymaganiom biegaczy w najtrudniejszych warunkach terenowych. Specjalnie wyprodukowany pod kątem biegów górskich. Doskonałe dopasowanie i zaawansowana konstrukcja podeszwy wspomagają długie, wielogodzinne biegi.

Salomon XA PRO 3D GTX W są butami w pełni damskimi. Zostały zaprojekowane przez kobiety z myślą o kobietach. Specjalny kształt cholewy oraz twradość i konstrukcja podeszwy stanowi niemalże jedność z delikatniejszą damską stopą.

Podeszwa butów Salomon XA PRO 3D GTX W jest specjalistyczną podeszwą przeznaczoną do biegów górskich. Jest skonstuowana z kilku warstw, które zostały użyte w celu spełneinia okreslonych zadań. Oznaczenie "3D" dotyczy umiejętności dopasowywania się podeszwy do podłoża. Podeszwa adaptuje się do nierówności terenu, zachowując stabilność biegu. Sztywność podeszwy została dopasowana do waruknów, w jakich jest wykożystywana. Odpowiada za to plastikowy stabilizator, który zespala przednią cześć buta z tylną. Dodatkowa, elastyczna warstwa podwyższa amortyzację na pięcie.

Buty Salomon Salomon XA PRO 3D GTX W zostały w całości wykonane z bardzo lekkich, ale wyjątkowo wytrzymałych tkanin syntetycznych, wzmocnionych dodatkowo membraną Gore-Tex. Membrana Gore-Tex Extend Comfort gwarantuje doskonałą oddychalność, przy zachowaniu 100% wodoszczelności. Buty wykonane w oparciu o membranę Gore-Tex nie mają prawa przemięknąć niezależnie od tego w jakich warunkach są wykorzystywane. Membrana Gore-Tex zachowuje przy tym najwyższy możliwy, dostępny do danego rodzaju obuwia poziom oddychalności. Ścisła kontrola produktów z wykorzystaniem Gore-Tex oraz bardzo wysokie normy jakościowe sprawiają, że buty te są bardzo wygodne i niezawodne.

Tradycyjne sznurowanie zastąpiono systemem Quicklace. To system szybkiego sznurowania, który gwarantuje szybkie zakładanie i zdejmowanie butów, zapobiega rozwiązywaniu się butów podczas biegania oraz umożliwia precyzyjne dopasowanie buta do wymagań użytkownika. Sznurowadła Qiucklace są wodoszczelne i odporne na otarcia i zerwania. Wykonano je z włókien sztucznych otoczonych kewlarem. Nadmiar linek można schować do praktycznej kieszonki umieszczonej na języku. System je w całości wymienialny.

Za dopasowanie obuwia do stopy odpowiada system Sensifit. Zapobiega kołysaniu się stopy na boki i poprawia bezpieczeństwo korzystania z butów w trudniejszych warunkach. Antybakteryjna wkładka Ortholite poprawia stabilizację stopy w bucie i niweluje przykre zapachy. 

Waga
354 g (UK5,5)
Płeć
Kobieta
Materiał
Tkanina syntetyczna
Wyposażenie dodatkowe
Antybakteryjna wkładka Ortholite. Gumowy otok na czubkach. Damska konstrukcja.
Membrana
Gore-Tex Extend Comfort
Podeszwa
3D Advanced Chassis Contagrip
System sznurowania
Quicklace
1000000000161

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj