Buty Snowboardowe Buty Snowboardowe RIDE DEADBOLT 12E2005.1.1 Ride
Buty Snowboardowe Buty Snowboardowe RIDE DEADBOLT 12E2005.1.1 Ride
  • -10%
Buty Snowboardowe Buty Snowboardowe RIDE DEADBOLT 12E2005.1.1 Ride
Buty Snowboardowe Buty Snowboardowe RIDE DEADBOLT 12E2005.1.1 Ride

Buty Snowboardowe RIDE DEADBOLT

12E2005.1.1.085
1 499,00 zł SALE -10%
1 349,10 zł

Deadbolt to wszechstronne buty snowboardowe ze stajni Ride Snowboards.

 
Rozmiar

Deadbolt to wszechstronne buty snowboardowe ze stajni Ride Snowboards. Wyposażone w podwójny system Boa, dodatkowy rzep oraz termoformowalny liner wewnętrzny Intuition Mobile, są świetną propozycją dla każdego wymagającego ridera.

BUDOWA BUTÓW RIDE DEADBOLT BOA
Model Ride Deadbolt Focus Boa to buty dla zaawansowanych riderów, którzy potrzebują doskonałego wsparcia i kontroli. Buty snowboardowe są wystarczająco sztywne by sprawdzić się podczas szybkiej i dynamicznej jazdy, jak i odpowiednio wygodne by spędzić w nich godziny w snowparku. Buty snowboardowe Ride Deadbolt wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na uszkodzenia. Wykorzystanie konstrukcji In2grated niweluje puste przestrzenie pomiędzy linerem wewnętrznym a skorupą i pozwala na doskonałe dopasowanie i czucie deski. Technologia 3D Formed Tongue sprawia, że łydka idealnie opiera się na języku butów, dzięki czemu idealnie amortyzuje drgania nawet przy dużych prędkościach.

BUT WEWNĘTRZNY INTUITION MOBILE FOAM
But wewnętrzny Intuition Mobile Foam został stworzony z termoplastycznej pianki o zróżnicowanej grubości. Wyściela ona wnętrze buta i w zależności od potrzeb unieruchomieniea stopy jest gęstsza lub cieńsza. Pozwala to na perfekcyjne dopasowanie do kształtu stóp przy jednoczesnym bardzo precyzyjnym przeniesieniu sił nacisku. Buty wewnętrzne zostały doposażone w specjalne wstawki lateksowe J – Bars, których zadaniem jest utrzymanie stawu skokowego w najlepszej pozycji. Buty wewnętrzne modelu Ride Deadbolt Focus Boa są w pełni termoformowalne. Oznacza to, że pianka, z której zbudowane są buty wewnętrzne, pod wpływem wysokiej temperatury (uzyskanej w specjalnej nagrzewnicy) ulega rozprężeniu i powiększeniu aż do 20% objętości, a następnie zastyga odwzorowując dokładnie kształt Twojej stopy wewnątrz buta.

SYSTEM SZNUROWANIA FOCUS BOA THE CLOSER
Buty snowboardowe Ride Deadbolt zostały wyposażone w ulepszony, dwustrefowy system Boa. Umożliwia to precyzyjne dopasowanie buta osobno w części górnej i dolnej. Nowatorska technologia Boa The Closer równomiernie rozkłada nacisk żyłek na całego buta i poprawia dopasowanie w newralgicznych miejscach. Takie rozwiązanie umożliwia również regulację flexu buta w poszczególnych strefach. Dodatkowe wsparcie i stabilność łydki zapewnia rzep umiejscowiony w górnej części buta.

WKŁADKA WEWNĘTRZNA 3D FORMED DUAL DENSITY EVA
Buty Ride Deadbolt Focus Boa posiadają zaawansowaną technologicznie wkładkę 3D Formed Dual Density Eva. Została wykonana w oparciu o anatomię stóp dzięki czemu poprawia komfort i stanowi dodatkowe wsparcie podczas jazdy na snowboardzie.

PODESZWA MICHELIN
Męskie buty snowboardowe Ride Deadbolt Focus Boa posiadają podeszwę Michelin, która zapewnia pełną stabilność w każdych warunkach. Odpowiedni wzór bieżnika zapewnia doskonałą przyczepność, a ponadto świetnie amortyzuje drgania.

FLEX BUTÓW SNOWBOARDOWYCH RIDE DEADBOLT
Producent określa sztywność butów snowboardowych Ride Deadbolt jako 7 w 10 stopniowej skali. Buty przeznaczone są dla średnio-zaawansowanych oraz zaawansowanych snowboardzistów, którzy oczekują niezawodnego trzymania stóp nie tracąc na komforcie użytkowania.

Płeć
Mężczyna
Rocznik
2021 r.
886745882947

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj