Buty Snowboardowe RIDE KARMYN Buty Snowboardowe Buty Snowboardowe RIDE KARMYN 12E2014.1.1. Ride
Buty Snowboardowe RIDE KARMYN Buty Snowboardowe Buty Snowboardowe RIDE KARMYN 12E2014.1.1. Ride
  • -10%
Buty Snowboardowe Buty Snowboardowe RIDE KARMYN 12E2014.1.1. Ride
Buty Snowboardowe Buty Snowboardowe RIDE KARMYN 12E2014.1.1. Ride

Buty Snowboardowe RIDE KARMYN

12E2014.1.1.
1 299,00 zł SALE -10%
1 169,10 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 299,00 zł / Najniższa przecena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 169,10 zł

Karmyn jest damskim butem snowboardowym o średnim flexie, który zadowoli nawet najbardziej wymagające snowboardzistki.

 
Rozmiar
Brak w magazynie

Karmyn jest damskim butem snowboardowym o średnim flexie, który zadowoli nawet najbardziej wymagające snowboardzistki. Zupełnie nowy poziom dopasowania zapewni w tym modelu termoformowalny liner Intuition™ Mobile Wrap. System Boa® Tongue Tied™ Focus daje nam dwustrefowe wiązanie, które gwarantuje mocne trzymanie pięty w bucie. Tongue Tied™ dodatkowo usztywnia kostkę i zapewnia dodatkową stabilizację. Regulowany power strap daje nam dodatkowy bonus w postaci zwiększonej reaktywności i przesztywnienia w górnej partii buta. Technologia C.A.T. dedykowana wszystkim paniom, pozwala na regulację obwodu łydki, przez co każda użytkowniczka może sobie pozwolić na komfort i pełne personalne dopasowanie w tym modelu. Podeszwa Michelin® Fiberlite łączy w sobie gumę z dodatkiem midsole'a +Slime, dla zwiększenia trakcji i amortyzacji.

Niech was nie zwiedzie średni flex Karmyna- to but stworzony z myślą o nieograniczonych możliwościach all-mountain!

Technologie:

Heat Reflective Foil - Materiał zastosowany pod stopą i palcami, który odbija ciepło emitowane przez stopę, zapobiegając wychładzaniu i pomagając w utrzymaniu komfortowego ciepła w bucie aż do ostatniego krzesełka.

Wrap Liner - W odróżnieniu od klasycznego linera, wrap pozwala na szczelniejsze objęcie łydki, a także minimalnie zmniejsza nacisk buta na nią, wpływając pozytywnie na komfort, ale także na kontrolę, którą ten but nam daje.

Płeć
Kobieta
Rocznik
2021 r.
886745875987

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj