PRODUKTY ARCHIWALNE Buty Snowboardowe RIDE TRIDENT 12G2000.1 Ride

Buty Snowboardowe RIDE TRIDENT

12G2000.1

POTRÓJNE BOA® !!! -  TRIDENT to najbardziej zaawansowany konstrukcyjnie but RIDE’a. Jeśli szukasz kontroli, komfortu, wszechstronności i precyzji, które daje tobie możliwość dopasowania w każdy możliwy sposób to TRIDENT jest dla Ciebie. 

 
Rozmiar

POTRÓJNE BOA® !!! -  TRIDENT to najbardziej zaawansowany konstrukcyjnie but RIDE’a. Jeśli szukasz kontroli, komfortu, wszechstronności i precyzji, które daje tobie możliwość dopasowania w każdy możliwy sposób to TRIDENT jest dla Ciebie. 

Kolor :Black

Feel:9

Sizes:U.S. Men’s 5-13 (4.5, 5.5, 6.5, 7.5, 8.5, 9.5, 10.5, 11.5)

Construction Features:

Shell:

-1:1 Lasting, Black Last, IN2GRATED™,Articulated Cuff

-Heat Reflective Foil

-TPU Toe Cap, Rebound Heel Counter™ 2.0, Fiber Reinforced Flex Slime Tongue™

-NEW! Michelin®TraverseSole

-H4BOA®FocusFit System, NEW! Tongue Tied™ Hybrid Harness, The Closer™

Liner:

NEW! Trap Wrap Liner, Internal/External J Bars with Cored Pockets-Intuition™Dream Liner, Black Gold™ Liner Mesh

H4 FOCUS FIT SYSTEM BOA® COILER SYSTEM to konstrukcja łącząca 2 pokrętła BOA z 2 supportami CLOSER – uzyskujesz bardzo precyzyjne dopasowanie dolnej i górnej strefy buta za pomocą ściągania 2 osobnych linek. Daje to również duże możliwości regulacji twardości buta w poszczególnych strefach.

Żeby tego było mało, boczny system TONGUE TIED BOA® CLOSURE  dodatkowo i bardzo dokładnie zamyka się wokół pięty – osobne, boczne pokrętło BOA® jest odpowiedzialne za perfekcyjną stabilizację kostki i całego stawu skokowego. Wszystko jest proste, szybkie i łatwe w regulacji – klik, klik plus kilka ruchów pokrętłem i jesteś gotowy do ataku.

WRAP DREAM INTUITION LINER to najbardziej zaawansowana wkładka, dająca znakomite wsparcie  sztywności buta zewnętrznego – połączenie kilku warstw pianki o różnych gęstościach pozwala na dokładne dopasowanie, przy jednoczesnym bardzo precyzyjnym przeniesieniu sił nacisku. Co ważne nadal towarzyszy tobie poczucie komfortu – to w końcu INTUITION!

NEW!!! HEAT REFLECTIVE FOIL – zastosowanie aluminiowej wkładki pod wewnętrznym butem pozwala na utrzymanie temperatury stopy nawet w największych mrozach.

Ale to nie koniec - pełną kontrolę wzmacnia nowa, super lekka podeszwa Michelin® Traverse Sole . Została ona opracowana na podstawie badań firmy Michelin®  nad przyczepnością na śniegu i lodzie – zatem jesteś w rękach najlepszych specjalistów!

Konstrukcja języka SLIME TONGUE jest wykonana z poliuretanu, który z jednej strony amortyzuje drgania powstające przy dużych przeciążeniach, a z drugiej strony znakomicie przekazuje energię nacisku.

Antybakteryjna technologia Black Gold™ Liner Mesh pozwoli cieszyć się zapachem perfum, a nie skisłej skarpety J

Poświęć 30 minut na wygrzanie linera INTUITION, a zrozumiesz czym jest prawdziwe dopasowanie buta do Twojej stopy!!!  

Wszystkie wkładki butów RIDE’a zbudowane są z pianki marki INTUITION, która pod wpływem wysokiej temperatury (uzyskanej w specjalnej nagrzewnicy) ulega rozprężeniu i powiększeniu aż do 20% objętości, a następnie zastyga odwzorowując dokładnie kształt Twojej stopy wewnątrz buta. Poświęć 30 minut u swojego dealer’a RIDE’a, a zrozumiesz co to znaczy komfort, indywidualne dopasowanie i 100% trzymanie stawu skokowego. Poszczególne modele butów posiadają specyficzny układ pianki o różnych gęstościach w zależności od twardości i przeznaczenia buta.

 

Płeć
Mężczyna
Rocznik
2023
886745981749

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj