Sponsorujemy / Współorganizujemy / Angażujemy się

Organizacja imprez i eventów testowych to tylko część naszych zainteresowań. Zawsze chętnie wspieramy imprezy, które wzbogacają kalendarium wydarzeń sportowych w Łodzi i regionie, tym samym współpracujemy z osobami i instytucjami, które cechuje niesamowita pasja. O to kilka imprez w których mieliśmy przyjemność uczestniczyć w charakterze sponsora, współorganizatora czy po prostu angażując się i pomagając wiedzą oraz doświadczeniem:

Testy Rowerów - 2016, 2017, 2018, 2019

Od 2016 roku współtworzymy projekt jakim jest Scott Test Tour. Jesteśmy jego wyłącznym organizatorem w województwie łódzkim. STT wpisuje się w testy rowerów, ale od 2012 roku udostępnialiśmy rowery do testów wraz z takim markami rowerowymi jak:

  • Scott
  • Trek
  • Cube
  • Kross

Dzięki bardzo dobrej współpracy ze Scott Polska co roku organizujemy jedną z najlepszych imprez tego typu w Polsce, właściwie w jej centrum a dokładnie na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich.

Gold Sport, Salony sportowe

BMW Premium Arena - 2018

Uczestniczyliśmy w premierze nowego modelu BMW, pokazując jak zadać szyku sprzętem sportowym z półki premium. Najbardziej wymagające i designerskie narty i akcesoria. Odzież zimowa najlepszych marek oraz topowe rowery. Wszystko to stanowiło idealne dopełnienie, atmosfery która towarzyszyła premierze najnowszego modelu bawarskiej marki.

Gold Sport, Salony sportowe

Bike Orient - edycja 2015, 2016, 2017

Jeśli jesteście znudzeni zwykłymi maratonami MTB, nie kręci was jazda po wyznaczonej trasie a jednocześnie nie możecie sobie odmówić sportowych emocji? - Bike Orient jest dla was! Bike Orient to nic innego jak seria rowerowych rajdów na oreintacje. Cykl imprez na orientację, organizowany jest przez stowarzyszenie Klub Turystyki Rowerowej BikeOrient od 2007 r. Rajdy adresowane są dla wszystkich zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem. Coś dla siebie znajdą w nich zarówno osoby ze sportowym zacięciem jak również amatorzy rekreacji na świeżym powietrzu i wycieczek krajoznawczych. Wszyscy startujący będą mieli możliwość wygrania i wyrwania fajnych nagród od Gold Sport :)

Gold Sport, Salony sportowe

Hurom Cup - edycja 2015

MTB Opoczno Sport Team - ekipa zapaleńców rowerowych, którzy na organizacji imprez rowerowych znają się jak mało kto. Maratony górskie, zawody XC organizowane są zawsze na najwyższym poziomie. Współpraca to czysta przyjemność, a wszyscy startujący będą mieli możliwość wygrania i wyrwania fajnych nagród od Gold Sport :)

Gold Sport, Salony sportowe

Urząd Miasta Poddębice - 2015

Mieliśmy przyjemność sponsorować nagrody w rajdzie rowerowym organizowanym przez Urząd Miasta Poddębice. 

Gold Sport, Salony sportowe

CityTrail - partner techniczny - 2014,2015

Cykl rekreacyjnych biegów, odbywających się w głównych miastach Polski o Grand Prix Citytrail zapewne znacie i mieliście okazję startować w biegach. Jako Gold Sport współpracowliśmy przy organizacji Łódzkiego przystanku cyklu, także w naszych sklepach można było pobierać pakiety startowe na bieg.

Gold Sport, Salony sportowe

Car Show Manuraktura - partner stoiska Autoraper - 2014

Największa impreza motoryzacyjna w Łodzi, a my wraz z naszymi markami byliśmy obecni na stoisku naszego partnera, firmy Autotraper. Zachęcaliśmy do aktywnego wypoczynku, i pokazywaliśmy jak genialnie rowery potrafią być rozwinięciem pasji do jazdy pozatrasowej!

Gold Sport, Salony sportowe

Premiera Nissan X-Trail - 2014

Podczas premiery najnowszego modelu X-Trail w salonie Nissan Auto Łódź, pokazywaliśmy i dawaliśmy przetestować możliwości terenowe naszego sprzętu :) Dla fanów eko motoryzacji mieliśmy również  do testowania rowery elektryczne!

Gold Sport, Salony sportowe

Testy snowbaordowe, góra Kamieńsk - oragnizator - 2013

Impreza organizowana z myślą o wszystkich fanach białego szaleństwa, ale dedykowana dla entuzjastów snowboardu. Weekend na śniegu pełen emocji, testowania kolekcji 2014 Gnu, Libtech, Roxy, połączone z grillowaniem i duża ilością śnieżnej zabawy.

Gold Sport, Salony sportowe

Redbull Skim It ! - edycja 2012

Redbull Skim It, to impreza organizowana w samym centrum Manufaktury, zawody skimboardowe z logo Redbulla w samym centrum miasta, na sztucznym specjalnie stworzonym na czas zawodów sztucznym torze do skimboardu. Wraz z naszą marką O'Neill byliśmy tam z mocą nagród!

Gold Sport, Salony sportowe

Frozen Streets - edycja 2012

To już kolejna impreza narciarsko snowbaordowa organizowana w centrum Polski, przy naszym udziale. Tym razem zawody freestylowe w narciarstwie i snowbardzie odbywały się w centrum miasta i do tego na rynku Manufaktury? Oczywiście, byliśmy tam, fundowaliśmy nagrody rzeczowe i kasę do wydania w sklepie Salomon w Manufakturze.

Gold Sport, Salony sportowe

Akademia Nordic Walking - współorganizator - edycja 2010, 2011, 2012

Cykl darmowych zajęć i kursów Nordic Walking mających na celu propagować zdrowy tryb życia, oraz prawidłowe wykorzystanie techniki Nordic Walking. Zajęcia prowadzone przez certyfikowanych instruktorów Nordic Walking, w proces kształcenia wchodziły również wykłady i rabaty u partnerów projektu. Razem z Gold Sport Akademię Nordic Walking współorganizowała C.H. Manufaktura.

Gold Sport, Salony sportowe

Piknik Nordic Walking - współorganizator - edycja 2011, 2012

Pikniki Nordic Walking to jedno/dwudniowe imprezy organizowane wraz partnerami, mają na celu propagować zdrowy styl życia oraz aktywność fizyczną. Pikniki były naturalnym rozwinięciem całego cyklu czyli Akademii Nordic Walking. Podczas udziału można było skorzystać z darmowych lekcji Nordic Walking, porad dietetyków, wykonać analizę postawy ciała oraz porazmawiać z podologiem i fizjoterapeutą. Razem z Gold Sport Piknik Nordic Walking współorganizowała C.H. Manufaktura

Gold Sport, Salony sportowe

Śnieżna bitwa - organizator - edycja 2011, 2012

Premierowe pokazy najlepszych filmów narciarskich i snowboardowych w kultowym łodzkim kinie Charlie, połączone z konkursami, super atmosferą i after party :) 

Gold Sport, Salony sportowe

Eudezet Snow Weekend - edycja 2010

Czołówka zawodników free z Polski, oraz zawodnicy z Czech i Słowacji na zawodach narciarskich w centrum Polski? Jasne! Zawody freestylowe w narciarstwie i snowbardzie odbywały w samym centrum miasta na rynku starego miasta w Łodzi. Oczywiście, byliśmy tam, fundowaliśmy nagrody rzeczowe i kasę do wydania w sklepie Salomon w Manufakturze.

Gold Sport, Salony sportowe

Partnerzy

Długotrwałe relacje wymagają docenienia. O to kilku z naszych partnerów, z którymi współpracujemy w e-commerce ale i podczas działań w realu :)

Młodzi w Łodzi

Program Młodzi w Łodzi powstał, aby zachęcić młodych ludzi do wiązania swojej przyszłości z Łodzią, wspierać rozwój kariery zawodowej łódzkich studentów oraz zapewnić lokalnym przedsiębiorcom i potencjalnym inwestorom wysoko wykwalifikowanej kadry. Dodatkowo MwŁ to również karta rabatowe dla uczestników programu, którą można wykorzystać na terenie miasta i również w Gold Sport:

  • 15% od oferty aktualnie obowiązującej w sklepach Gold Sport. 
  • 20% rabatu na usługi: serwis narciarski i snowboardowy, rowerowy, usługi padologiczne oraz bootfitting.

Rabaty nie łączą się z innymi promocjami bądź towarami objętymi już przecenami.

Gold Sport, Salony sportowe

Galeria Rabatów PEKAO

Współpraca z największymi jest nie tylko powodem do dumy, ale również wiele uczy. Z Bankiem Pekao nieprzerwanie współpracujemy od początku naszej działalności, a od kilku lat mamy przyjemność wzbogać ofertę Galerii Rabatów Banku Pekao S.A.

  • w sklepie stacjonarnym 15% na usługi serwisowe, asortyment 10% dostępny przy płatności dowolną kartą Banku Pekao SA.
  • online 10% naliczany po wpisaniu kodu rabatowego: pekao.

Nie łączy się z innymi rabatami i obowiązującymi promocjami.

Gold Sport, Salony sportowe

Karta Absolwenta Uniwersytety Łódzkiego

Karta Absolwenta Uniwersytetu Łódzkiego dedykowana jest absolwentom studiów licencjackich, magisterskich, magisterskich uzupełniających, doktoranckich oraz podyplomowych. O wydanie Karty mogą ubiegać się też absolwenci UŁ kontynuujący studia, np. absolwenci studiów I stopnia studiujący na studiach II stopnia. Karta uprawnia do korzystania z oferty przygotowanej przez jednostki Uniwersytetu Łódzkiego na preferencyjnych zasadach oraz ofert partnerów, głównie rabatów na usługi i produkty. Jako Gold Sport mamy przyjemność uczestniczyć w programie.

  • 25% na usługi serwisowe

Nie łączy się z innymi rabatami i obowiązującymi promocjami.

Gold Sport, Salony sportowe

Rzetelny Regulamin

W Gold Sport specjalizujemy się w nartach, rowerach i snowboardzie. Serwisujemy i persolnalizujemy sprzęt sportowy i wiemy, że nie da się znać  na wszystkim. Dlatego do ochrony prawnej naszego sklepu internetowego i dla pewności, że wszystko przebiega zgodnie z literą prawa, w naszym imieniu zadbał Rzetelny Regulamin.

Gold Sport, Salony sportowe

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj