Dokonując zakupu w naszym sklepie za wybrany przez siebie towar możesz zapłacić na kilka różnych sposobów. Dzięki temu możesz dopasować płatność do Własnych wymagań, potrzeb, upodobań lub możliwości. Są to zarówno płatności elektroniczne poprzez tradycyjny przelew i wpłatę pieniędzy na nasze konto lub poprzez wybrany przez Ciebie system szybkich i bezpiecznych płatności elektronicznych. Jest to również możliwość zakupu wybranego przez Ciebie towaru na raty - za pomocą oferowanego przez bank Santander Consumer Bank systemu ratalnego. Za zakupiony w sklepie internetowym towar możesz zapłacić również osobiści. Każda z metod płatności jest absolutnie bezpieczna i gwarantuje to, że Twoje pieniądze trafią na nasze konto lub do naszej kasy. Ostateczna decyzja należy więc tylko do Ciebie.

W naszym sklepie internetowym oferujemy następujące metody płatności:

  • Przelew tradycyjny - po wybraniu tej formy płatności opłatę za wybrany towar możesz dokonać w dowolnym momencie. Nie musisz robić tego od razu po dokonaniu zakupu. Na wskazany w zamówieniu adres mailowy otrzymasz wiadomość, w której podane zostaną dane do przelewu. Nie musisz kontaktować się więc z naszym sklepem, aby uzyskać te informacje. Na wpłatę oczekujemy do 7 dni od dnia, w którym złożyłeś zamówienie.

Dane do przelewu:

Gold Sport Sp. J. 
90-502 Łódź
Ul. Żeromskiego 78 
20 1140 2004 0000 3502 5780 2866

  • Płatność za pomocą PayU, Przelewy24 i PayPal - dzięki tym systemom płatności otrzymujesz możliwość wyboru sposobu w jaki zapłacisz nam za towar. Daje Ci to możliwość skorzystania nie tylko z Twojego rachunku bankowego, ale również posiadanej przez Ciebie karty kredytowej. To wygodny i szybki sposób płatności. Zakupiony w ten sposób towar może być też o wiele szybciej przez nas wysłany. Informację o dokonanej przez Ciebie wpłacie otrzymujemy bowiem w momencie gdy ją dokonujesz. Przepływ informacji jest natychmiastowy. Dzięki temu w większości wypadków towar zakupiony w jednym dniu dostarczany jest pod wskazany w zamówieniu adres już dnia następnego.
  • System ratalny Santander Consumer Bank S.A. - to forma płatności skierowana do osób, które nie dysponują w danym momencie wystarczającymi środkami. System ratalny oferuje możliwość zakupu na dogodnych warunkach z płatnością rozłożoną na kilka do kilkunastu miesięcy. System Santander Consumer Bank daje Ci możliwość zakupu ratalnego bez wychodzenia z domu. Po wybraniu tej opcji płatności zostajesz automatycznie przekierowany na stronę banku. Tam wystarczy wykonać wszystkie czynności po kolei, tak jak sugeruje system. Sam decydujesz o wielkości rat, o ich ilości i ostatecznym czasie spłaty zobowiązania. Zakupu na raty w naszym sklepie dokonasz za towar o wartości już od 100 złotych.
  • Płatność przy odbiorze - mieszkasz w Łodzi lub jej okolicach? Masz w planach wizytę w naszym mieście? Zapraszamy Cię do wizyty w naszym sklepie i dokonania płatności na miejscu. Dzięki temu możesz obejrzeć zakupiony przez Ciebie towar, przymierzyć się do niego, porównać z innymi, dostępnymi w naszej ofercie i co najważniejsze skorzystać z porad naszych sprzedawców. Nasza kasa przyjmuje kilka formy płatności. Możesz zapłacić nam gotówką, kartą, za pomocą bonów Sodexo, za pomocą wydawanych przez nas "Kuponów Upominkowych" lub skorzystać z ratalnej oferty banku. Wybór nadal należy do Ciebie.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj