GWARANCJA I REKLAMACJA

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie są nowe i oryginalnie zapakowane. Od momentu zakupu objęte są ochroną prawną. Oznacza to, że w ciągu 24 miesięcy od daty zakupu można na zakupiony towar składać reklamacje.

Wyjątkiem są rowery firmy Scott i Kross. W przypadku rowerów tych firm producenci udzielają gwarancji na swoje produkty, na specjalnych warunkach. Bliższe informacje na ten temat można uzyskać poniżej:

Aby towar został przekazany do rozpatrzenia należy dostarczyć go do jednego z naszych sklepów albo osobiście, albo przesłać na wskazany adres. Zanim wyślesz do nas przesyłkę upewnij się, że: posiadasz dowód zakupu i widniejąca na nim data potwierdza, iż jest on nadal objęty ochroną prawną oraz czy wypełniłeś odpowiedni formularz. Reklamowany towar powinien być oddany do rozpatrzenia czysty, aby ułatwić pracę rzeczoznawcy. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości czy pytania, skontaktuj się z nami przed wysyłką. Udzielimy Ci odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Każdą reklamację rozpatrujemy indywidualnie i staramy się robić to jak najszybciej. Pamiętaj jednak, że od chwili odebrania przez nas reklamowanego produktu, mamy czternaście dni na udzielenie odpowiedzi o sposobie rozpatrzenia reklamacji. Odpowiedzi udzielamy telefonicznie, za pomocą e-mail lub listem poleconym. W przypadku, gdy reklamacja zostanie uznana i nie będziemy mogli naprawić, ani wymienić Ci reklamowanego produktu, zwrócimy Ci pieniądze. Skontaktujemy się wtedy z Toba i ustalimy jak to zrobić.

Pamiętaj! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiążemy wszelkie wątpliwości.

Reklamowany towar wraz z formularzem reklamacyjnym i kopią dowodu zakupu należy wysłać na adres:

Gold Sport Spółka Jawna

ul. Żeromskiego 78

90-502 Łódź

Formularz zgłoszenia reklamacyjnego

Przed wysłaniem reklamowanego produktu do nas pamiętaj, aby go pobrać, wypełnić i załączyć do wysłanej paczki. 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj