Nie pasuje Ci rozmiar, a może fason? Mimo wszytko nie udało się dobrać koloru do reszty sprzętu lub garderoby? Może po prostu rozmyśliłeś się z zakupu, zanim paczka dotarła do Ciebie? Nic strasznego!

Dokonując zakupu w naszym sklepie, masz gwarancję możliwości wymiany lub zwrotu zakupionego towaru w ciągu czternastu dni od daty zakupu! W tym terminie musisz poinformować nas o chęci dokonania wymiany lub zwrotu. Na odesłanie zakupionego u nas towaru masz kolejne 14 dni.

Wystarczy, że spakujesz zakupiony towar, wyślesz go do nas lub osobiście oddasz w sklepie, a my oddamy Ci pieniądze. Musisz pamiętać tylko o tym, by towar trafił do nas w stanie niezmienionym od momentu zakupu. Ważne też jest by do paczki włożyć wypełnione oświadczenie odstąpienia od umowy - link poniżej.

Pamiętaj też o tym, że pieniądze za zwracny towar nie znajdą się od razu na Twoim koncie lub nie zostaną od razu dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres. Na dokonanie zwrotu pieniędzy mamy 14 dni. Korzystnie dla Ciebie jest więc podanie nam w przesyłace wszystkich danych niezbędnych do dokonania zwrotu pieniędzy. Przyspieszy to załatwienie sprawy.

Bardzo ważna informacja! Towary z poniższych kategorii produktowych:

  • Narty

  • Snowboard deski snowboardowe

  • Rowery - dziecięce, juniorskie, crossowe, trekkingowe, górskie, szosa, przełaj, miejskie, elektryczne

ze względu na swój charakter nie mogą zostać odesłane pocztą w zwykłym trybie, w związku z czym koszt odesłania w przypadku odstąpienia może być wyższy niż zwykła paczka pocztowa.

Kupując u nas nic nie tracisz i nie podejmujesz ryzyka złego doboru ubrań, butów czy sprzętu. Zmiana zdania czy błędny dobór rozmiaru nie są sytuacją bez wyjścia. W razie jakichkolwiek wątpliwości zadzwoń* do nas lub napisz. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Towar należy wysłać wraz z formularzem odstąpienia od umowy oraz dowodem zakupu na adres:

Gold Sport Spółka Jawna

ul. Żeromskiego 78

90-502 Łódź

*koszt połączenia za minutę rozmowy zgodnie z taryfą opertora.

 

Formularz odstąpienia od umowy

Przed wysłaniem produktu do nas pamiętaj, aby pobrać powyższy formularz, wypełnić i załączyć do wysłanej paczki. 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj