Boot Fitting

Boot fitting to skomplikowany proces, który ma na celu dopasowanie butów narciarskich do indywidualnych potrzeb użytkowników. Nasi klienci mogą liczyć na fachową obsługę – pracownicy naszego salonu mają naprawdę rozległą wiedzę na temat odzieży sportowej i warunków panujących na stoku. Dzięki temu możemy pomóc w skutecznym dopasowaniu butów zimowych w Łodzi. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu!

Boot fitting polega na analizie budowy stopy, a następnie modyfikowaniu wewnętrznej i zewnętrznej części buta narciarskiego, tak aby jak najlepiej pasował do stopy właściciela. W tym celu wykonuje się dopasowane idealnie do stopy wkładki, formuje się but wewnętrzny przez jego termiczne wygrzanie bądź zebranie nadmiaru materiału. W Gold Sport możemy poprawić skorupę buta tak, aby nie pogarszała krążenia krwi, co w efekcie może doprowadzić do wielu nieprzyjemnych dolegliwości, a nawet do odmrożenia.

Przypominamy, że w naszym sklepie od razu możesz kupić buty snowboardowe damskie i męskie oraz buty narciarskie – wszystkie usługi wykonasz od razu na miejscu. Możesz liczyć na bogaty wybór modeli z kolekcji od najlepszych producentów obuwia sportowego.

Dlaczego warto dobrze dopasować buty?

Dopasowane i dobrze dobrane buty są najważniejszą częścią wyposażenia narciarza. To one odpowiadają za komfort, ciepło, precyzję prowadzenia nart, a tym samym za Twoje zadowolenie z wyjazdu narciarskiego. Kompletowanie sprzętu narciarskiego zawsze rozpoczynaj od prawidłowego dobrania i dopasowania butów. Co najważniejsze: wyboru modelu nowych butów nie opieraj tylko na ich cenie albo – co gorsza – wyobrażeniu marki.

Warto dać sobie carte blanche i nie kierować się preferencjami względem marek. Warto udać się do specjalistycznego punktu, gdzie buty dobierze nam kompetentny sprzedawca i dopasuje finalny produkt do naszych oczekiwań oraz anatomii stopy.

Decydując się na Gold Sport, masz pewność, że w taki właśnie sposób do Ciebie podejdziemy. Zapraszamy do sklepu przy ulicy Żeromskiego 78. Pozwolimy Ci przekonać się na własnych stopach, że kolor nie jeździ i jak to jest mieć komfortowe i dobrze dobrane buty. Jeśli jednak z Twoimi butami coś jest nie tak, nie trać głowy, bo postaramy się pomóc Tobie i Twoim stopom, poprawiając ich komfort z boot fittingiem.

Kto skorzysta na naszej usłudze?

Jest to usługa, którą sugerujemy klientom posiadającym buty i chcącym zyskać komfort, narciarzom kupującym nowe buty. Proponujemy boot fitting jako rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy są po urazach i deformacjach kostno-stawowych stóp, bądź już poczuli, że mają "wyjątkowe stopy".

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj