Boot Fitting

Dopasowane i dobrze dobrane buty są najważniejszą częścią wyposażenia narciarza. To one odpowiadają za komfort, ciepło, precyzję prowadzenia nart a tym samym za Twoje zadowolenie z wyjazdu narciarskiego. Kompletowanie sprzętu narciarskiego zawsze rozpoczynaj od prawidłowego dobrania i dopasowania butów. Co najważniejsze: wyboru modelu nowych butów nie opieraj tylko na ich cenie, albo co gorsza wyobrażeniu marki. Warto dać sobie carte blanche i nie kierować preferencjami względem marek i ważniejsze udać się do specjalistycznego punktu, gdzie buty dobierze nam kompetentny sprzedawcą i dopasuje finalny produkt do naszych oczekiwań oraz anatomii stopy. Decydując się na Gold Sport masz pewność, że w taki właśnie sposób do Ciebie podejdziemy. Zapraszamy do sklepu przy ulicy Żeromskiego 78. Pozwolimy Ci przekonać się na własnych stopach, że kolor nie jeździ i jak to jest mieć komfortowe i dobrze dobrane buty. Jeśli jednak z Twoimi butami coś jest nie tak nie trać głowy postaramy się pomóc Tobie i Twoim stopom poprawiając ich komfort z boot fittingiem.

Dlaczego tego potrzebuje?

Boot fitting polega na analizie budowy stopy, a następnie modyfikowaniu wewnętrznej i zewnętrznej części buta narciarskiego, tak aby jak najlepiej pasował do stopy właściciela. W tym celu wykonuje się dopasowane idealnie do stopy WKŁADKI, formuje się but wewnętrzny przez jego termiczne wygrzanie, bądź zebranie nadmiaru materiału. W Gold Sport możemy poprawić skorupę buta tak, aby nie pogarszała krążenia krwi, co w efekcie może doprowadzić do wielu nieprzyjemnych dolegliwości a nawet do odmrożenia.

Kto skorzysta na naszej usłudze?

Jest to usługa, którą sugerujemy klientom posiadającym buty i chcącym zyskać komfort, narciarzom kupującym nowe buty. Proponujemy boot fitting jako rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy są po urazach i deformacjach kostno-stawowych stóp, bądź już poczuli, że mają "wyjątkowe stopy".

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj