Serwis narciarski

Kupienie i użytkowanie sprzętu narciarskiego niesie ze sobą wiele radości płynącej z pokonywania kilometrów tras narciarskich na perfekcyjnie dobranym przez naszych fachowców sprzęcie. Należy jednak pamiętać, aby nasz ukochany sprzęt był w jak najlepszej kondycji za każdym razem, gdy postanawiamy pojechać na narty. Zostawiając swój sprzęt w naszym serwisie, masz gwarancję, że zamówiona przez Ciebie usługa zostanie wykonana rzetelnie i terminowo. Jeśli okaże się, że sprzęt wymaga dodatkowej naprawy, zostaniesz o tym poinformowany i zostanie przedstawiony Ci kosztorys.

Decydując się na serwis narciarski Gold Sport – ul. Żeromskiego 78, wybierasz ogromne doświadczenie naszych serwisantów i masz pewność, że fachu nie uczymy się na Twoim sprzęcie. Dbając o Twój sprzęt narciarski, w swojej pracy wykorzystujemy maszyny renomowanej niemieckiej firmy Reichmann & Sohn.

Dbanie o swój sprzęt narciarski jest podstawą zachowania go w dobrej kondycji. Odpowiednia dbałość o narty przed sezonem pozwala zapewnić bezpieczne i komfortowe korzystanie z doskonale przygotowanego sprzętu. Z kolei konserwacja sprzętu narciarskiego po sezonie pozwala zabezpieczyć go na okres, w którym będzie oczekiwał na kolejny okres zimowego szaleństwa.

Cennik usług serwisowych:

Cennik ma charakter orientacyjny, wszystkie wyceny są dokonywane przy kliencie po oględzinach nart. W przypadku potrzeby dokonania dodatkowych napraw podczas wykonywania usługi, serwisant kontaktuje się klientem i przedstawia dodatkowy kosztorys. Obowiązuje od 1 października 2020.

Montaż wiązań narciarskich zjazdowychod 50,00
Komputerowa diagnostyka pracy wiązań narciarskich50,00
Ostrzenie nart z wyrównaniem ślizgu (uzupełnienie ubytków) założeniem struktury i smarowaniem na gorąco100,00
Smarowanie na gorąco20,00

Ostrzenie i smarowanie nart 

80,00
Odbarczanie skorup butów narciarskich (jeden punkt)80,00
Inne usługi wg. oceny serwisuod 30,00

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj