Serwis narciarski Łódź Żeromskiego, serwis nart Łódź Żeromskiego

Kupienie i użytkowanie sprzętu narciarskiego niesie ze sobą wiele radości płynącej z pokonywania kilometrów tras narciarskich na perfekcyjnie dobranym przez naszych fachowców sprzęcie.

Regeneracja nart łódź, smarowanie nart Łódź

Należy jednak pamiętać, aby nasz ukochany sprzęt był w jak najlepszej kondycji za każdym razem, gdy postanawiamy pojechać na narty. Zostawiając swój sprzęt w naszym serwisie, masz gwarancję, że zmówiona przez Ciebie usługa zostanie wykonana rzetelnie i terminowo. Jeśli okaże się, że sprzęty wymaga dodatkowej naprawy zostaniesz o tym poinformowany i zostanie przedstawiony Ci kosztorys.

Diagnostyka wiązań narciarskich Łódź, komputerowa diagnostyka pracy wiązań narciarskich

Decydując się na serwis narciarski Gold Sport – ul. Żeromskiego 78 wybierasz ogromne doświadczenie naszych serwisantów i masz pewność, że fachu nie uczymy się na Twoim sprzęcie. Dbając o Twój sprzęt narciarski, w swojej pracy wykorzystujemy maszyny renomowanej niemieckiej firmy Reichmann & Sohn.

Konserwacja sprzętu narciarskiego, ostrzenie nart Łódź

Dbanie o swój sprzęt narciarski jest podstawą zachowania go w dobrej kondycji. Odpowiednia dbałość o narty przed sezonem pozwala zapewnić bezpieczne i komfortowe korzystanie z doskonale przygotowane go sprzętu. Z kolei konserwacja sprzętu narciarskiego po sezonie pozwala zabezpieczyć go na okres, w którym będzie oczekiwał na kolejny okres zimowego szaleństwa.

Cennik usług serwisowych:

Cennik ma charakter orientacyjny, wszystkie wyceny są dokonywane przy kliencie po oględzinach nart. W przypadku potrzeby dokonania dodatkowych napraw podczas wykonywania usługi, serwisant kontaktuje się klientem i przedstawia dodatkowy kosztorys. Obowiązuje od 1 października 2020.

Montaż wiązań narciarskich zjazdowych40,00
Komputerowa diagnostyka pracy wiązań narciarskichod 30,00
Ostrzenie nart z wyrównaniem ślizgu (uzupełnienie ubytków) założeniem struktury i smarowaniem na gorąco60,00
Smarowanie na gorąco10,00
Smarowanie żelazkiem40,00
Wklejkaod 20,00
Odbarczanie skorup butów narciarskich (jeden punkt)50,00
Inne usługi wg. oceny serwisuod 30,00


Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj