Kupienie i użytkowanie sprzętu snowboardowego niesie ze sobą wiele radości płynącej z pokonywania kilometrów tras i dni spędzonych w snowparku na perfekcyjnie dobranym przez naszych fachowców sprzęcie.

Należy jednak pamiętać, aby nasz ukochany sprzęt był w jak najlepszej kondycji za każdym razem, gdy postanowisz wyskoczyć na deskę. Zostawiając swój sprzęt w naszym serwisie, masz gwarancję, że zmówiona przez Ciebie usługa zostanie wykonana rzetelnie i terminowo. Jeśli okaże się, że sprzęty wymaga dodatkowej naprawy zostaniesz o tym poinformowany i zostanie przedstawiony Ci kosztorys.

Decydując się na serwis snowboardowy Gold Sport - ul. Żeromskiego 78 wybierasz 25 lat doświadczenia naszych serwisantów i masz pewność, że fachu nie uczymy się na Twoim sprzęcie. Twój sprzęt jest serwsowany na renomowanym sprzęcie niemieckiej firmy Reichmann & Sohn.

Cennik serwisu snowboardowego

Cennik ma charakter orientacyjny, wszystkie wyceny są dokonywane przy kliencie po oględzinach sprzętu. W przypadku potrzeby dokonania dodatkowych napraw podczas wykonywania usługi, serwisant kontaktuje się klientem i przedstawia dodatkowy kosztorys. Obowiązuje od 1 pażdziernika 2018.

Montaż wiązań do snowboardu (inserty)40,00
Montaż wiązań do snowboardu (wkręty)40,00
Ostrzenie snowboardu z wyrównaniem i smarowaniem na gorąco80,00
Ostrzenie snowboardu z falowanymi krawędziami Mervin100,00
Smarowanie desek snowboardowych na gorąco20,00
Inne usługi wg. oceny serwisuod 30,00

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj