W naszym serwisie snowboardowym w Łodzi przygotujemy Twój sprzęt sportowy do kontaktu ze śniegiem i stokiem. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem – z naszych umiejętności skorzystało wielu zadowolonych klientów, którzy szukali ekspertów w dziedzinie montażu wiązań do snowboardu, ostrzenia i smarowania desek. Wybierając naszą ofertę, masz pewność, że sprzęt jest serwisowany na renomowanym sprzęcie od niemieckiej firmy Reichmann & Sohn.

W ramach serwisu oferujemy m.in. smarowanie na gorąco, regenerację ślizgu, ostrzenie krawędzi, regulację wiązań, wypełnianie większych ubytków. Przeprowadzamy kompleksową kontrolę techniczną, przygotowując deskę do sezonu – usuwamy wszelkie defekty i rozwarstwienia. Warto pamiętać, że tuż po zakupie odpowiedniego sprzętu należy regularnie o niego dbać – profesjonalna konserwacja snowboardu to absolutna podstawa. Warto w tym temacie zaufać ekspertom! Odwiedź nasz punkt serwisowy w Łodzi!

Cennik serwisu snowboardowego

Cennik ma charakter orientacyjny, wszystkie wyceny są dokonywane przy kliencie po oględzinach sprzętu. W przypadku potrzeby dokonania dodatkowych napraw podczas wykonywania usługi, serwisant kontaktuje się klientem i przedstawia dodatkowy kosztorys. Obowiązuje od 1 pażdziernika 2018.

Montaż wiązań do snowboardu (inserty)40,00
Montaż wiązań do snowboardu (wkręty)40,00
Ostrzenie snowboardu z wyrównaniem i smarowaniem na gorąco80,00
Ostrzenie snowboardu z falowanymi krawędziami Mervin100,00
Smarowanie desek snowboardowych na gorąco20,00
Inne usługi wg. oceny serwisuod 30,00

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj