Wymiarowanie

Technicznie rzecz ujmując polega na bardzo dokładnym pobraniu wymiarów rowerzysty przy pomocy urządzenia z oprogramowaniem jakim jest Scott Smartfit. Przenosząc to na język korzyści wymiarowanie daje Wam odpowiedź na pytanie: Jaki rower jest dla MNIE odpowiedni?

Usługa wymiarowania jest w pełni darmowa dla klientów kupujących rower w Gold Sport, dzięki niej macie pewność, że rower, który kupujecie jest dla was idealny. Technologia Smartfit dostępna jest dla każdego, kto chce mieć dobrze dobrany i ergonomiczny rower bez względu na to ile zamierzasz przeznaczyć na jego zakup. Nie jesteś zainteresowanych żadną z naszych marek, ale chcesz mieć pewność co do wyboru innego roweru? Nie ma sprawy wybieraj spośród 80 brandów rowerowych.

Rozmiar ma znaczenie

Dobierając rower nie mówimy tylko o typie roweru, ale i o tym, aby dobrać go odpowiednio do budowy naszego ciała, do naszej sylwetki. Sam wzrost ciała daje nam tylko mgliste pojęcie na temat wielkości ramy czy wielkości koła na jakim powinniśmy jeździć, o sukcesie czyli w tym przypadku prawidłowo dobranej wielkości roweru decydują detale jak długość kończyn, przekrok, postura naszego ciała, czy się garbimy, styl jazdy na rowerze.

Jeśli sama wizja prawidłowo dobranego roweru nie jest wystarczającym argumentem, zobacz jakie jeszcze kożyści z tego płyną. Oszczędzaj pieniądze tak, tak! Kupując rower w naszym sklepie wymiarowanie masz zupełnie za darmo, dzięki temu i Ty i my mamy pewność, że wybierasz to co jest dla Ciebie najlepsze. W efekcie oszczędzasz czas i pieniądze na niepotrzebne wymiany. Jeśli nie jesteś zainteresowany rzadną z marek w ofercie Gold Sport, też skorzystaj z wymiarowania.

Nie każdy sklep rowerowy ma w danej chwili każdy rower w każdym dostępnym rozmiarze jakiego zapragniesz. Zanim zostawisz zadatek w sklepie, żeby ściągnąć "MOŻE" dobry rower, albo postanowisz kupić rower w sklepie internetowym uprzednio studiując tabele wielkości i geometrię ram, które są dla Ciebie czarną magią zdecyduj się na wymiarowanie. Mamy dostęp do bazy ponad 80 producentów rowerów dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc Ci w doborze odpowiedniej wielkości roweru.

Dzięki temu bez względu gdzie finalnie kupisz swój wymarzony rower będziesz mieć pewność, że wybierasz ten prawidłowy rozmiar. Dodatkowo podpowiemy Ci z jakimi ewentualnymi modyfikacjami roweru w przyszłości musisz się liczyć, aby było Ci na nim wygodnie. Potraktuj to jako wstęp do Bike Fittingu.

Wymiarowanie

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj