Najbardziej rewolucyjne wiązania snowboardowe na świecie już w Gold Sport. Poznajcie Burton Step On

Snowboarding uproszczony dla wszystkich! Brak pasków. Bez kłopotów. Tylko trzy proste kliknięcia i gotowe. Zjedź z wyciągu i jedź prosto na stok - to takie proste! Brzmi jak manifest? Bo tak jest - manifest największego game-changera w branży snowboardowej od lat. Tylko  wybrane sklepy przez dealera i zaakceptowane przez centrale Burtona mogą poszczycić się tym wiązaniem. Zatem jeśli nazwa wiązań nie zdradza wystarczająco zapraszamy do zapoznania się z tym cudeńkiem.

Burton Step On

Proste i bezpieczne zapięcie

Burton Step On

Natychmiastowe wpięcie, natychmiastowe wypięcie

Burton Step On

Kompatybilność i uniwersalność

Burton Step On

Pewność wpięcia buta bez użycia rąk

Zmiana zasad "gry" podczas wyjazdów rodzinnych. Od teraz rodzinny wypad na deskę w góry nie musi być wyzwaniem. Łatwe wpięcie i wypięcie to nie tylko oszczędność czasu i energii, ale przede wszystkim nie tracisz już czasu na rzeczy których nikt nie lubi! 

Uznanie profesjonalistów

Zaufanie profesjonalistów najtrudniej zyskać. I nie chodzi tylko o łatwość obsługi i wpięcia. Chodzi o bezpieczeństwo, niezawodność w najbardziej ekstremalnych sytuacjach i fakt, że poza Twoimi umiejętnościami jest sprzęt, który się zawsze sprawdzi.  Step On oferuje niezwykłą reakcję od pięty do palców i wydajność dla każdego stylu jazdy na każdym poziomie. 

Burton Step On
Burton Step On

Mega łatwe dla początkujących snowboardzistów

Wiązanie Burton Step On usuwają bariery dla początkujących. Po prostu wejdź na deskę, pomiń zbędne rzeczy i od razu zacznij się uczyć ślizgania po śniegu.

Sprawdź BURTON STEP ON® w sklepie goldsport.pl

Technologia w wiązaniach BURTON STEP ON®

Burton Step On

Snugger Strap

Pasek na kostkę jest wbudowany w buty Step On® i umożliwia snowboardziście regulację trzymania pięty i sztywności zginania do przodu. Siłę docisku reguluje się za pomocą systemu Boa® objętego dożywotnią gwarancją. Dodatkowo zastowano najnowsze sznurówki Burton New England Rope. To rozwiązanie znajdziesz w modelach Photon Step On® i Felix Step On®.

Burton Step On

Mocowanie przednie

Umieszczone na palcach w przedniej części buta, bloki na palce utrzymują palce bezpiecznie w wiązaniu Step On. Dwuskładnikowa konstrukcja zapewnia maksymalną trwałość.

Burton Step On

Mocowanie tylne

Zaprojektowany przy użyciu tych samych zasad, co zęby blokujące występujące w tradycyjnych sprzączkach do wiązania, ten element ma dwa poziomy połączenia, aby dostosować się do różnych nagromadzeń śniegu i lodu.

Burton Step On

Haczyki na przód buta

Haczyki, znajdujące się z przodu po obu stronach  płytki Step On, blokują zatrzaski na palce. Zintegrowany zawias umożliwia jeźdźcom zaczepianie i wychodzenie z płyty podstawowej jednym ruchem.

Burton Step On

Klamra na pięcie

Współpracując z zatrzaskiem na pięcie jako głównym systemem mocowania, klamra na pięcie ma taką samą funkcjonalność jak klamra zapadkowa i posiada technologię Smooth Glide ™, aby zapewnić łatwe zapięcie.

Burton Step On

Dźwignia zwalniająca

Dźwignia zwalniająca jest niskoprofilowa, łatwo dostępna, znajduje się na pięcie wiązania. Pociągnij dźwignię do góry, puść, a mocowanie zostanie zwolnione, pozwalając snowboardziście wyjść. Rączka automatycznie resetuje się po wyjściu, umożliwiając snowboardziście natychmiastowe cofnięcie się.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj