Najbardziej rewolucyjne wiązania snowboardowe na świecie już w Gold Sport. Poznajcie Burton Step On

Snowboarding uproszczony dla wszystkich! Brak pasków. Bez kłopotów. Tylko trzy proste kliknięcia i gotowe. Zjedź z wyciągu i jedź prosto na stok - to takie proste! Brzmi jak manifest? Bo tak jest - manifest największego game-changera w branży snowboardowej od lat. Tylko  wybrane sklepy przez dealera i zaakceptowane przez centrale Burtona mogą poszczycić się tym wiązaniem. Zatem jeśli nazwa wiązań nie zdradza wystarczająco zapraszamy do zapoznania się z tym cudeńkiem.

Proste i bezpieczne zapięcie

Natychmiastowe wpięcie, natychmiastowe wypięcie

Kompatybilność i uniwersalność

Pewność wpięcia buta bez użycia rąk

Zmiana zasad "gry" podczas wyjazdów rodzinnych. Od teraz rodzinny wypad na deskę w góry nie musi być wyzwaniem. Łatwe wpięcie i wypięcie to nie tylko oszczędność czasu i energii, ale przede wszystkim nie tracisz już czasu na rzeczy których nikt nie lubi! 

Uznanie profesjonalistów

Zaufanie profesjonalistów najtrudniej zyskać. I nie chodzi tylko o łatwość obsługi i wpięcia. Chodzi o bezpieczeństwo, niezawodność w najbardziej ekstremalnych sytuacjach i fakt, że poza Twoimi umiejętnościami jest sprzęt, który się zawsze sprawdzi.  Step On oferuje niezwykłą reakcję od pięty do palców i wydajność dla każdego stylu jazdy na każdym poziomie. 

Mega łatwe dla początkujących snowboardzistów

Wiązanie Burton Step On usuwają bariery dla początkujących. Po prostu wejdź na deskę, pomiń zbędne rzeczy i od razu zacznij się uczyć ślizgania po śniegu.

Sprawdź BURTON STEP ON® w sklepie goldsport.pl

Technologia w wiązaniach BURTON STEP ON®

Snugger Strap

Pasek na kostkę jest wbudowany w buty Step On® i umożliwia snowboardziście regulację trzymania pięty i sztywności zginania do przodu. Siłę docisku reguluje się za pomocą systemu Boa® objętego dożywotnią gwarancją. Dodatkowo zastowano najnowsze sznurówki Burton New England Rope. To rozwiązanie znajdziesz w modelach Photon Step On® i Felix Step On®.

Mocowanie przednie

Umieszczone na palcach w przedniej części buta, bloki na palce utrzymują palce bezpiecznie w wiązaniu Step On. Dwuskładnikowa konstrukcja zapewnia maksymalną trwałość.

Mocowanie tylne

Zaprojektowany przy użyciu tych samych zasad, co zęby blokujące występujące w tradycyjnych sprzączkach do wiązania, ten element ma dwa poziomy połączenia, aby dostosować się do różnych nagromadzeń śniegu i lodu.

Haczyki na przód buta

Haczyki, znajdujące się z przodu po obu stronach  płytki Step On, blokują zatrzaski na palce. Zintegrowany zawias umożliwia jeźdźcom zaczepianie i wychodzenie z płyty podstawowej jednym ruchem.

Klamra na pięcie

Współpracując z zatrzaskiem na pięcie jako głównym systemem mocowania, klamra na pięcie ma taką samą funkcjonalność jak klamra zapadkowa i posiada technologię Smooth Glide ™, aby zapewnić łatwe zapięcie.

Dźwignia zwalniająca

Dźwignia zwalniająca jest niskoprofilowa, łatwo dostępna, znajduje się na pięcie wiązania. Pociągnij dźwignię do góry, puść, a mocowanie zostanie zwolnione, pozwalając snowboardziście wyjść. Rączka automatycznie resetuje się po wyjściu, umożliwiając snowboardziście natychmiastowe cofnięcie się.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj