1. Właścicielem sklepu internetowego www.goldsport.pl oraz domeny goldsport.pl jest firma Gold Sport Spółka Jawna mieszcząca się przy ul. Żeromskiego 78, Łódź.
 2. Treści i zdjęcia zawarte na stronie internetowej www.goldsport.pl są zwane dalej Serwisem.
 3. Gold Sport Spółka Jawna nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone na witrynach, do których odnośniki (łącza) zostały umieszczone w obrębie Serwisu
 4. Wszystkie treści znajdujące się w obrębie Serwisu www.goldsport.pl podlegają ochronie praw autorskich.
 5. Gold Sport Spółka Jawna posiada prawa autorskie do witryny oraz materiałów zawartych w niniejszym serwisie posiada również zgodę na na wykorzystywanie treści, których właścicelem nie jest.
 6. Gold Sport Spółka Jawna zobowiązuje się pomagać w ochronie praw autorskich niniejszych treści.
 7. Kopiowanie oraz wydruk mogą się odbywać wyłącznie w celach niekomercyjnych i dla użytku własnego, za zgodą pisemną Gold Sport Spółka Jawna. Dopuszcza się użycie niekomercyjne, jednak wszystkie treści pochodzące z Serwisu muszą być opatrzone wyraźną informacją o swoim pochodzeniu.
 8. Istnieje możliwość nieodpłatnego wykorzystania treści zawartych w serwisie do celów komerycjnych pod warunkiem uzyskania zogdy pisemnej od Gold Sport Spółka Jawna oraz umieszczenia źródła informacji.
 9. Każdorazowe kopiowanie treści bez zgody właściciela Serwisu, Gold Sport Spółka Jawna wycenia na 1000 zł.
 10. Jakiekolwiek inne użycie materiałów zawartych w Serwisie jest zabronione.
 11. Zabrania się cytowania oraz opracowywania materiałów zawartych w Serwisie bez pisemnej zgody właściciela.
 12. Użytkownik łącząc się z tą witryną i przeglądając ją akceptuje powyższe warunki bez zastrzeżeń.

  Kontakt: biuro@goldsport.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj