Najnowsze wpisy

Porady i inspiracje

W tej części znajdziesz dużo informacji dotyczących zakupu sprzętu dostępnego w naszym sklepie. Od informacji podstawowych, które pozwolą Tobie na zdobycie rzetelnej i sprawdzoną wiedzy, po newsy techniczne i technologie wykorzystywane przez producentów sprzętu do poprawy osiągnieć lub komfortu. Podzielimy się z Tobą również wiedzą dotyczącą prawidłowego serwisowania sprzętu, dbania i pielęgnowania odzieży, obuwia oraz butów rowerowych, narciarskich czy snowboardowych, tak aby Twój ukochany sprzęt mógł służyć niezawodnie jak najdłużej. Wszystko podzieliliśmy na 5 kategorii, abyś łatwej znaleźć to czego szukasz.

NARCIARSTWO

NARCIARSTWO

Dowiesz się od czego zacząć gdy zaczynasz, jakie technologie znajdziesz u wiodących światowych producentów sprzętu. Jak poprawić sobie komfort na stoku. Zaprezentujemy Ci możliwości jakie płyną dopasowania butów narciarskich do własnych stóp i dowiesz się dlaczego warto zrobić to właśnie u nas!

SNOWBOARDING

SNOWBOARDING

Garść praktycznych porad, oraz informacji dotyczących technologi zaklętych w sprzęcie snowboardowym. Wszystko, aby ułatwić wam wybór, zwiększyć świadomość, a przy okazji pokazać jakie możliwości zaklęte są w obecnie dostępnym sprzęcie. Spróbujemy się tu również rozprawić z kilkoma mitami dotyczącymi sprzętu.

PLECAKI I TORBY

PLECAKI I TORBY

Mogłoby się wydawać, że w kwestii plecaków wszystko co można było wymyślić zostało już wymyślone. Jednak nic bardziej mylnego. W poniższym dziale dowiesz się nie tylko jaki plecak doskonale sprawdzi się podczas podróży którą planujesz, ale także jak prawidłowo wyregulować i dbać o swój plecak. Znajdziesz tu również tipy.

ROWERY

ROWERY

Jaki ma być ten wymarzony rower?  Najłatwiej i najszybciej będzie odwiedzić jeden z naszych sklepów, ale z chęcią pomożemy Ci wybrać i dopasować do swoich potrzeb Twój przyszły rower. Przeczytaj również poniższe artykuły napewno pomogą Ci rozszerzyć wiedzę i określić własne potrzeby. Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

PIELĘGNACJA

PIELĘGNACJA

O prawidłowej pielęgnacji odzieży sportowej i obuwia krążą różne mity. Postanowimy zatem rozprawić się z nimi i raz na zawsze dać Ci dawkę pomocnych informacji dotyczących tego jak dbać i pielęgnować swój ukochany sprzęt sportowy. Znajdziesz tu więcej niż instrukcje w jakiej temperaturze prać kurtkę.

Inspiracje prezentowe

Obdarowywanie bliskich jest sztuką. My uwielbiamy patrzeć na uśmiech i błysk w oku bliskiej nam osoby otwierającej prezent, który naprawdę jej się przyda. Postanowiliśmy więc pokazać możliwości prezentowe, które są efektem wielu rozmów z naszymi niezastąpionymi klientami. Przedstawimy Tobie rzeczy, na które warto zwrócić uwagę, a które często nie wydają się być takie oczywiste. Inspiracje prezentowe również podzieliśmy kategoriami, aby ułatwić Ci znalezienie przydanych informacji.

BLOG PREZENT SNOWBOARD
7 POMYSŁOW NA PREZENT BLOG GOLD SPORT

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj