Blog - AKTUALNOŚCI, PORADY I INSPIRACJE

Najnowsze wpisy

Porady i inspiracje

W tej części znajdziesz dużo informacji dotyczących zakupu sprzętu dostępnego w naszym sklepie. Od informacji podstawowych, które pozwolą Tobie na zdobycie rzetelnej i sprawdzoną wiedzy, po newsy techniczne i technologie wykorzystywane przez producentów sprzętu do poprawy osiągnieć lub komfortu. Podzielimy się z Tobą również wiedzą dotyczącą prawidłowego serwisowania sprzętu, dbania i pielęgnowania odzieży, obuwia oraz butów rowerowych, narciarskich czy snowboardowych, tak aby Twój ukochany sprzęt mógł służyć niezawodnie jak najdłużej. Wszystko podzieliliśmy na 5 kategorii, abyś łatwej znaleźć to czego szukasz.

NARCIARSTWO

Dowiesz się od czego zacząć gdy zaczynasz, jakie technologie znajdziesz u wiodących światowych producentów sprzętu. Jak poprawić sobie komfort na stoku. Zaprezentujemy Ci możliwości jakie płyną dopasowania butów narciarskich do własnych stóp i dowiesz się dlaczego warto zrobić to właśnie u nas!

SNOWBOARDING

Garść praktycznych porad, oraz informacji dotyczących technologi zaklętych w sprzęcie snowboardowym. Wszystko, aby ułatwić wam wybór, zwiększyć świadomość, a przy okazji pokazać jakie możliwości zaklęte są w obecnie dostępnym sprzęcie. Spróbujemy się tu również rozprawić z kilkoma mitami dotyczącymi sprzętu.

PLECAKI I TORBY

Mogłoby się wydawać, że w kwestii plecaków wszystko co można było wymyślić zostało już wymyślone. Jednak nic bardziej mylnego. W poniższym dziale dowiesz się nie tylko jaki plecak doskonale sprawdzi się podczas podróży którą planujesz, ale także jak prawidłowo wyregulować i dbać o swój plecak. Znajdziesz tu również tipy.

ROWERY

Jaki ma być ten wymarzony rower?  Najłatwiej i najszybciej będzie odwiedzić jeden z naszych sklepów, ale z chęcią pomożemy Ci wybrać i dopasować do swoich potrzeb Twój przyszły rower. Przeczytaj również poniższe artykuły napewno pomogą Ci rozszerzyć wiedzę i określić własne potrzeby. Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

PIELĘGNACJA

O prawidłowej pielęgnacji odzieży sportowej i obuwia krążą różne mity. Postanowimy zatem rozprawić się z nimi i raz na zawsze dać Ci dawkę pomocnych informacji dotyczących tego jak dbać i pielęgnować swój ukochany sprzęt sportowy. Znajdziesz tu więcej niż instrukcje w jakiej temperaturze prać kurtkę.

Inspiracje prezentowe

Obdarowywanie bliskich jest sztuką. My uwielbiamy patrzeć na uśmiech i błysk w oku bliskiej nam osoby otwierającej prezent, który naprawdę jej się przyda. Postanowiliśmy więc pokazać możliwości prezentowe, które są efektem wielu rozmów z naszymi niezastąpionymi klientami. Przedstawimy Tobie rzeczy, na które warto zwrócić uwagę, a które często nie wydają się być takie oczywiste. Inspiracje prezentowe również podzieliśmy kategoriami, aby ułatwić Ci znalezienie przydanych informacji.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj