ZAMÓWIENIA PUBLICZNE / WSPÓŁPRACA B2B

JEDNOSTKI PUBLICZNE

Współpracujemy z jednostkami budżetowymi oraz samorządowymi. Specjalizujemy się w sprzęcie sportowym oraz turystycznym. Dostarczamy rozwiązania, usługi oraz produkty. Zawsze możesz liczyć na nasze doradztwo i sugestie. Od lat współpracujemy z jednostkami samorządowymi, szkołami oraz służbami mundurowymi. Zapewniamy współpracę w kontekście handlowym jak i usługowym. Zaopatrywanie w sprzęt specjalistyczny i akcesoria służb mundurowych, sprzęt sportowy i akcesoria dla szkół. Serwisowanie sprzętu oraz serwis specjalistyczny również po zakończeniu okresu trwania gwarancji.

FIRMY

Szukasz możliwości docenienia swoich pracowników bądź partnerów biznesowych jesteś we właściwym miejscu. Proponujemy współpracę na kilku poziomach, od kart upominkowych dla pracowników, przez spersonalizowane prezenty dostarczane pod wskazany adres, kończąc na ofertach zakupów masowych dla pracowników. Nasze propozycje są kompleksowe, od przygotowania graficznego, przez konsultacje po pełną realizację.

Mamy i doświadczenie w pracy z najbardziej wymagającymi klientami w swoich branżach i ich zadowolenie.

1
transakcji w zakresie współpracy z instytucjami administracyjnymi, rządowymi, jednostkami oświaty i służbami mundurowymi.

BUSINESS TO BUSINESS (B2B)

Wydaje Ci się, że "indywidualne podejście" to frazes? W takim razie musisz sprawdzić jak jest z nami. Indywidualne podeście, chęć poznania i zrozumienia potrzeb klienta i koniec końców doradztwo - zawsze na najwyższym poziomie. Przy współpracy długofalowej możesz liczyć, że zapewnimy Ci dedykowanego opiekuna oraz zadbamy korzystne warunku finansowania.

PROMOCJA / MARKETING / REKLAMA

Współpracujemy z agencjami promocyjnymi i marketingowymi. Dostarczamy najwyższej jakości sprzęt do konkursów, loterii oraz akcji promocyjnych i reklamowych. Na życzenie klienta zapewniamy pełną identyfikację wizualną firmy lub marki na wybranym produkcie. 

Lubicie współpracę z nami ze względu:

Indywidualne podejście:

  • Spersonalizowana oferta
  • Profesjonalne doradztwo
  • Odroczony termin płatności
  • Dedykowany opiekun
  • Współpraca logistyczna
  • Sprowadzamy produkt spoza oferty

Co jeszcze oferuje Gold Sport?

Gwarancja bezpieczeństwa: Dbając o wysoką jakość obsługi i komfort zakupów, zapewniamy całkowite bezpieczeństwo. Dane osobowe oraz udostępnione nam w trakcie współpracy informacje, dotyczące działalności, są w pełni chronione i wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji transakcji.

Wieloletnie doświadczenie: 30 lat doświadczenia obsługi Klientów indywidualnych, przekształciło się w fundament pod budowę długotrwałych relacji biznesowych. Przeprowadziliśmy już ponad 1000 transakcji w zakresie współpracy z instytucjami administracyjnymi, rządowymi, jednostkami oświaty i służbami mundurowymi.

Skontaktuj się z nami

wyślij brief, zapytanie na adres biuro@goldsport.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj