Gold Sport to hurtownia rowerów w Łodzi, gdzie znajdziesz jednoślady dla całej rodziny – również dla najmłodszych. Nasza oferta jest naprawdę kompleksowa – u nas zamówisz modele górskie, szosowe, rekreacyjne, a także bardziej profesjonalne – dla tych, którzy uwielbiają wycieczki po górskich bezdrożach.

W hurtowni rowerów znajdziesz wszystkie najlepsze i rekomendowane marki – dysponujemy także wieloma modelami rowerów dziecięcych, idealnych na komunię, urodziny lub inną okazję. Bardziej zaawansowanym możemy polecić profesjonalne rowery górskie oraz trekkingowe. Mamy również coś dla kochających jeździć po asfalcie – jeśli chcesz dojeżdżać do pracy bez samochodu, wybierz uniwersalne rowery miejskie.

Gold Sport to nie tylko hurtownia rowerów, ale również sklep internetowy, gdzie znajdziesz odzież i akcesoria, jednym słowem, wszystko, czego potrzebujesz do bezpiecznej i komfortowej jazdy. U nas zamówisz produkty od najbardziej zaufanych marek, które są bardzo chętnie wybierane ze względu na jakość i gwarancję niezawodności.

Kim jesteśmy?

Gold Sport to przede wszystkim sklepy stacjonarne, które powstały z pasji do sportu, dla miłośników sportu, ceniących wysoką jakość produktu i obsługi. Wśród osób pracujących w Gold Sport znajdziecie zapaleńców i prawdziwie zakręconych na punkcie sportu. Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisowaniu sprzętu sportowego. Przez lata naszej działalności zdobyliśmy grono wiernych klientów, co motywuje nas do wytężonej pracy i dbania o szczegóły.

W Gold Sport każdego dnia poświęcamy wiele uwagi, by na nasze półki trafiały produkty renomowanych firm. Staramy się, aby były to rzeczy o unikatowych wzorach, niepowtarzalnych barwach i niebanalnych rozwiązaniach technicznych. Oferujemy sprzęt najwyższej klasy spełniający wygórowane oczekiwania naszych klientów i nas samych. Żyjemy tym, co robimy, mamy bzika na punkcie sportów, do których sprzęt oferujemy, i non stop się szkolimy, aby poszerzać swoje horyzonty i poprawiać jakość świadczonych usług.

Gold Sport Spółka Jawna

90 -502 Łódź
ul. Żeromskiego 78
NIP: 727-000-78-37
REGON: 471035019


Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108932.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj