PRODUKTY ARCHIWALNE Deska Snowboardowa BURTON Chopper BURTON Chopper Burton

Deska Snowboardowa BURTON Chopper

107351

Ta przyjazna dla dzieciaków deska sprawi, że uciekną ze szkółki narciarskiej szybciej, niż trwa założenie niewygodnych, plastikowych bucików.

 
Długość
Kolor
  • Czarny

Model Chopper® przeznaczony jest dla dzieci, które chcą uniknąć frustrującego kontaktu z dwiema deskami oraz uczenia się skomplikowanej techniki jazdy na nartach. Przyjazny dla początkujących zestaw zalet reprezentuje między innymi wypukły ślizg, zapobiegający „wrzynaniu” krawędzi w stok, oraz najbardziej miękki z możliwych flex, sprawiający, że nawet najlżejsi użytkownicy nie będą mieli absolutnie żadnych problemów z manewrowaniem deską lub jej zatrzymaniem. Rocker, czy camber? Jaki profil deski jest najwłaściwszy dla dziecka? Żaden z nich! Najlepszy jest profil płaski, od dzioba deski po jej ogon, który zapewnia optymalną stabilność, utrzymanie równowagi i kontrolę nad deską. Zamocowane na dziobie lub ogonie desek – w rozmiarach od 80 do 120 cm – akcesoria Riglet umożliwiają holowanie dziecka w łatwym terenie, aby nabyło podstawowych umiejętności, zanim będzie gotowe do samodzielnej jazdy w wiązaniach.Właściwości:

PROFIL: Flat Top z Easy Bevel

KSZTAŁT: Twin

FLEX: Twin

RDZEŃ: FSC™ Certified Fly®

LAMINAT / WŁÓKNO SZKLANE: Biax™

ŚLIZG: Tłoczony

Kolory lub grafiki ślizgów wycinanych mogą się różnić

Długości:

80 cm (178 WW – szerokość w talii)

90 cm (179 WW)

100 cm (188 WW)

110 cm (203 WW)

115 cm (213 WW)

120 cm (222 WW)

125 cm (230 WW)

130 cm (232 WW)

Płeć
Dziecko
1000000000428

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj